10 Cloverfield Lane (2016) poster

10 Cloverfield Lane (2016)

Director
Country
USA
Runtime
104 minutes
UGRCNKR Yapımcılığını gerilim ustası J.J. Abrams'ın üstlendiği gerilimde hayatını kurtardığını iddia eden bir adamın evinde gözlerini açan genç bir kadının gizem dolu macerasına tanıklık edeceğiz.

MinDFoRCe profile photo
MinDFoRCe
oldukça kötü bir filmdi. Bir filme kolay kolay kötü demem. Filmin sonunu görme isteği uyandırıyor ve tek artısı bu ama sonu da tam saçmalık.
0
9 days ago
tugbadursun profile photo
tugbadursun
Olmamış.
0
17 days ago
eskon profile photo
eskon
Mekan tasarımı ve atmosferi çok iyi. Bir süre güzelce karamsar bir dünyaya çekiyor sizi ancak son sahnelerde öyle bir viraj yapıyor ki bambaşka bir filmde kendinizi buluyorsunuz. Yine de John Goodman hatırına izlenmeli.
1
23 days ago
FairyTalee profile photo
FairyTalee
saçma sapan bi film işte. sonunu nasıl öyle bağladınız o da ayrı tabi ....
0
1 month ago
BOZO profile photo
BOZO
Finaldeki saçmalıklar hariç film gizemini koruyorAma filmin sonu tüm o gizemi berbat ediyor...
5
2 months ago
Sefa profile photo
Sefa
İşin içinde J.J. Abrams varsa gerilimi güzeldir ve sonunu her zaman bağlar ve filmlerinin sonu hep açık kalır ancak devamı gelmez ne yazık ki
:( genel olarak güzeldi.
0
4 months ago
elganja. profile photo
elganja.
film oldukça başarılı başından sonuna kadar gayet sürükleyici heyecanlı ve tadı olan bir yapım. ama........ah şu amalar olmasa... filmin sonu çok lüzumsuz bir konuya bağlandı. sebebiyse devam filmi yapabilmek adına bence. keşke farklı bir sonla tek film olarak kalsa da daha yükselebilen bir film olabilseydi...
1
6 months ago
gangrel profile photo
gangrel
Film konusuyla ooyunculuklarıyla gayet iyiydi ama ancak böyle bir son ile bombok edilebilirdi. İzleyin ama sonunu bırakın gitsin.
0
6 months ago
mhtpackgz profile photo
mhtpackgz
Fragmanı çıkana kadar kimsenin haberinin olmadığı sır gibi saklanan bir filmdi.Cloverfield'ın devamı olarak düşünülmemeli ki hiç alakaları bile yoktu daha çok prequel.Gerilim güzel,klostrofobik.Çok az bir mizah eklense şu senaryoya tadından yenmezdi diyaloglar bazen sıkıyor.
2
6 months ago
Lioness profile photo
Lioness
Sağlam bir senaryo, mükemmel bir oyunculuk ama berbat ötesi bir son... Bu gözler daha neler görücek
3
6 months ago
Arcadia profile photo
Arcadia
İlk film'i beğenip beğenmeme konusunda çok kararsızdım ama üstüne bunu da izleyince benim kafamda bazı şeyler oturdu. J.J. Abrams kafası diye bir şey var bana hitap ediyor beğendim filmi yer yer ters köşeler ve sizi düşünmeye, teori üretmeye iten etkenleriyle oldukça haz aldığım bir tarz. Zaman zaman film içindeki sıkışmanın ortasında kaldığınızı düşünebilirsiniz. Müziğini de beğendiğimi söyleyeceğim.
3
7 months ago
mrfaruk profile photo
mrfaruk
0
7 months ago
EliteBrains profile photo
EliteBrains
İlginç bir film, çok iyi sayılmaz ama konu akıcı, tek mekanda geçiyor buna rağmen ara ara verilen gerilim ve gizem izletiyor filmi, nükleer bir saldırıdan sonra evin altındaki sığınakta kalan 3 kişinin başından geçenler resmediliyor. Filmin sonunda diyorsun ki
2
7 months ago
lews profile photo
lews
JJ.Abram trendi hızla yükseliyor bilim kurguve gerilimin yeni kralı olabilir .Baştan sona seyirciyi düşündüren sağlam bi senaryo olmuş , filmin kurgusuda iyi olunca ortaya güzel bir gerilim filmi çıkmış .Dialoglara gelirsem onlarda da rollerin kimlikleri gayet iyi yansıtılmış bazen komik bazen aşırı geren muhabbetler başarılıydı . Sinemanın bu monotonlaşan dalında böyle filmlere ihtiyac var bence , gidip izlemenizi tavsiye ederim.
2
8 months ago
eminuk profile photo
eminuk
Açıkçası ben sevdim filmi. İlk kısmı karakterleri tanımamizi sağlıyor ve daha çok diyalog ağırlıklı. İkinci kısım işin gerilim ve aksiyon kısmı. Farklı bir seyri vardı filmin. Müzikleri her an bir şey olacakmış gibi izleyiciyi tetikte tutmayı hedeflemis belli ki. Diyaloglar arasındaki espriler heyecansız geçen sahnelere tuz biber oldu ve belki pek çok kişi sıkılacakken dikkat kesildi filme. Evet finali bekledigimden farklıydı ama yine de sevdiğimi soyleyemeyecegim. Belki beklediğim gibi çıksa daha çok sevecektim. İlk defa surprizli son heyecanlandirmadi beni. Ha şunu da söyleyeyim ben filmi ne kadar övdüysem arkadaşım da bir o kadar beğenmedi. Size tavsiyem boş bir vaktinizde fragmanı izlemeden gidin, ne çıkarsa bahtiniza.
2
8 months ago

Who liked 10 Cloverfield Lane

Who wishlisted 10 Cloverfield Lane

Shelves that Include 10 Cloverfield Lane

Interesting content shared about 10 Cloverfield Lane

^ Back to Top