2 Guns (2013) poster

2 Guns (2013)

Tags
Country
USA
Runtime
109 minutes
Ricky.McFloyd Baltasar Kormákur ile Mark Wahlberg, "Contraband / Son Vurgun" dan sonra işbirliğine devam ediyor. Hem de yine aksiyonu bol bir macera ile... İki rakip büro, bu iki farklı büroda çalışan 2 ajan ve bunların başından geçenlerle ilgili bir aksiyon filmi 2 Guns. Birlikte çalışmak zorunda bırakılan bu iki ajan da, bir diğerinin gizli bir görevde çalışan federal bir ajan olduğundan habersizdir. İşlerinde iyi olan bu ajanlar birbirlerinden habersiz, birbirlerine güvenmeden kendilerine verilen tüm görevleri yerine getirerek, başarılara imza atarlar. Fakat sonunda olanlar olur ve nasıl olduğunu anlamadan son görevlerinde para çalmakla suçlanırken bulurlar kendilerini. Bunun üzerine kendilerini aklamak için ittifak yaparlar. Filmin yönetmenliğini Baltasar Kormákur üstlenirken, başrollerini ise Mark Wahlberg, Denzel Washington paylaşıyor.

Trillmatic profile photo
Trillmatic
Beklentimi yüksek tutmadığımdan mıdır bilmem ama ben büyük bir keyifle izledim bu filmi. Aksiyon-komedi karışımı bir filmden zaten çok büyük şeyler bekleyemezsiniz, bunu göz önünde bulundurarak değerlendirirsek bu filmin kendi çizgisinde gayet başarılı olduğunu söyleyebiliriz.
2
2 years ago
yabann profile photo
yabann
kara listeme bir film daha .. boş film pek elle tutulur yanını göremedim . Mark Wahlberg ve Danzel Washington gibi ustalar nasıl rol almış anlamadım .
0
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Gizli görevde polis olan Bobby (Denzel Washington) ve Stig (Mark Wahlberg) çok geçmeden birileri tarafından tuzağa düşürüldüklerini anlarlar ve çokta anlaşamayan bu ikili adlarını temize çıkarmak için birlikte çalışmak zorunda kalırlar. Film boyunca bir yandan büyük patlamalar, çarpışmalar ve silahlı saldırılara maruz kalırken bir yandan kim tarafından oyuna düşürüldüklerini çözmeye çalışırlar.
0
over 2 years ago
BuseY. profile photo
BuseY.
Ben izlerken oldukça keyif aldım. Zaten Denzel'ı izleyip de keyif almamak mümkün değil.
1
over 2 years ago

Who liked 2 Guns

Who wishlisted 2 Guns

Shelves that Include 2 Guns

Interesting content shared about 2 Guns

^ Back to Top