22 Jump Street (2014) poster

22 Jump Street (2014)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
112 minutes

Poker profile photo
Poker
0
3 months ago
seksen profile photo
seksen
Tam anlamıyla ucuz komedi. Türkiye'de de görmeye alıştığımız, hipnoz etkisine sahip, güldürmeyen ama kendini izlettiren filmlerden biri. İlk filmine göre daha da kötü bir işleyişi olan bu film, izleyecek hiçbir şey kalmadığında tam da izlenecek bir yapıda. Bu tarz filmler artık iyice bayıyor beni.
0
over 1 year ago
oguzhank8 profile photo
oguzhank8
Liseli polisler 2 inanılmaz bi yapım olan Liseli Polislerin devamı ; önceki filmi gibi kahkaha tufanı yaratan gülmekten kriz geçirmek olmasada mutlu olmak gülücük saçmak garanti bir komedi filmi olmuş.Phil Lord yönettiği bu filmde mükemmel bir senaryo ve kaliteli içeriği birarada toplamış.Jenko krema Smith kek gibi mükemmel bi uyum içindeler iki filmdede kimyalarını birbirlerine uyuşturmular (Nasıl uyuşturmuşlarsa başarmışlar normalde tam aksi insanlar(Nasıl olursa olsun mükemmel bir iş çıkartmışlar))) Serinin bu filminde bizimkiler bi uyuşturucu ağını çökertmek için üniversiteye gidiyolar (Bunu öğrendikleri replik beni çok güldürmüştü -Liseye mi gidicez ? -Hayır 40 yaşında duruyosunuz üniversiteye gideceksiniz) Hikaye üniversite öğrencilerinden olası şüpelilerle etkileşim halinde soruşturma yürütmek üzerine inşa edilmiş ve öyle zevkliydiki 3ünün üstünü arka arkaya göstermeden çizdiğinde keşke gösterseydi yarım saat daha uzasaydı diyebiliyorsunuz Film komik diyalog ve gizemli kurgusuyla kalbinizi kazanabiiyo. Fİlmin etkileyici yanı üniversite yaşamının farklı yönlerini gözleyebiliyorsunuz ve açıkçası burası devlet üniversitesiyse benimki ne diyorsunuz :D Her insanın görmesi gereken bir film
3
over 1 year ago
UnknownUser00 profile photo
UnknownUser00
ilk filmden daha komik ve eğlenceliydi
2
almost 2 years ago
EliteBrains profile photo
EliteBrains
Bitiş jeneriği mükemmel olmuş vee ''Something CooooLLL'' diyerek bitiriyorum :)
2
almost 2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
ilk filmi eğlenerek izlemiştim ama maalesef bu film için aynısını söyleyemeyeceğim , film bir iki sahne dışında bırakın güldürmeyi tebessüm bile ettirmedi , kötüydü ..
0
2 years ago
TabuttaRovasata profile photo
TabuttaRovasata
İlk filmin üzerine yatan, genel anlamda bir değişikliğin olmadığı vasat film.
0
2 years ago
Lioness profile photo
Lioness
Çok eğlenceliiiii :D Güzel bir devam olmuş....
2
2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
İlki kadar güzel bir filmdi. Müzik seçimleride çok başarılıydı. Ice Cube'a gene çok güldüm :D filmin bitiş sahneleride çok iyiydi. Outro deniyor sanırm emin olamadım ama :D her resme ayrı ayrı güldüm.
2
2 years ago
muzi0606 profile photo
muzi0606
Devamı gelecek mi acaba :)
0
2 years ago
yabann profile photo
yabann
filmi bugün izledim de .. fazla kötülemek istemiyorum ama benim için zaman kaybı oldu 1-2 sahne hariç güldürmedi çok zorlama olmuş hiç beğenmedim . vaktinizi daha iyi filmlerle geçirmenizi tavsiye ederim . bence tabii ..
2
2 years ago
yabann profile photo
yabann
soundtrack albümü çıktı ve albüm çok güzel :) Bilginize dostlar ..
0
over 2 years ago
SerkanAktas profile photo
SerkanAktas
Evet filmin birincisinin güzel olduğuna inanıyorum neden derseniz iki oyuncudada yetenekli olduğunu bilmenizi isterim ikiside bir kaç yıl içinde ödüller almıştır filmde süprizlerin olacağına eminim biri daha izlemedinmi ozaman bekleme izle...
0
over 2 years ago

Who liked 22 Jump Street

Who wishlisted 22 Jump Street

Shelves that Include 22 Jump Street

Interesting content shared about 22 Jump Street

^ Back to Top