3 (Moonu) (2012) poster

3 (2012)
(Moonu)

Tags
Country
India
Runtime
145 minutes
SunsetSTR Ram okula giderken Janani' e ilk görüşte aşık olmuştur ve Janani' nin aşkını kazanmak için pes etmeye de niyeti yoktur. Bu büyük aşk her ikisinin de hayatı için çok özeldir, ancak Ram'in arkadaşı geçen sürede onun psikolojik hastalığını fark eder ve Janani' ye fark ettirmeden hastaneye gidip gelmektedirler. en büyük imparatorlukların bile kaçınılmaz sonu olan bu 3. dönem yani çöküş dönemi bu büyük aşk için nasıl gerçekleşecektir? bunu Ram'in düşmanları mı yoksa kendisi mi yapacaktır yada aşkı için ailesinin hayatını yerle bir etmekten korkan Janani mi?

Trailer not available.

Sezgii profile photo
Sezgii
Gayet klasik başlayan ama insanı dumur eden bir film. Sonunda gözyaşlarımı tutamadım. Hint filmlerinin sosyolojik, psikolojik olaylarla alakalı tutumunu çok beğeniyorum. Birçok kişi Hint filmlerinden hoşlanmıyor ama bu ve benzer birkaç film fikirlerini değiştirecektir. ^^^
0
4 months ago
mine. profile photo
mine.
bu fragman filmin fragmanı değil. filmin orjinal adı 3 moonu.
0
almost 2 years ago
Aaisha profile photo
Aaisha
Başta klasik bir hint filmi denebilir. Ama şaşırtıcı bir sonu var.başrol erkeğin bi polar hastalığının olması tüyleri diken diken ediyor. kızın acısı içinizi yakıyor.olay birden nasıl buraya geldi demeye kalmadan hüzne bürünüyor her şey. adamın hastalığı belli etmemeye çalışmaları çok fena.filmin sonunda bu böyle bitmemeliydi diye bağırıp çağırabilirsiniz.fazla duygusallar için önerilmez.günlerce etkisinde kalabiliyorsunuz çünkü.Hep filmi düşünüp ağlama isteğinizi geri çevirmek zorunda kalıyorsunuz.Bende kalan izleri daha çok hüzün hissettirse de eğlenceli şarkıları uzun zaman sonra bile kendini dinlettiriyor. özellikle 'why this kolaveri di' adlı şarkısı ( http://www.youtube.com/watch?v=YR12Z8f1Dh8 ) beni ayrı bir gülümsetir. Çok az dediğim "iyi ki'lerimden"
1
2 years ago
heheka profile photo
heheka
Normal bir hint filmi seyrinde gidiyor,şarkıları dansları var,uzun bir film ve tabi ki aşk hikayesi.hatta bazı efektler ve duygulu sahnelerde kahkaha da atabilirsiniz:) Ama bu filmi diğer hint filmlerinden ayıran çok farklı özellikleri de var. izlerken bir saniyesinde sıkılmadım bazı sahnelerinde çok eğlendim bazılarında çok üzüldüm. bunun yanında soundtrackleri harikaydı.Hele ki ''why this kolaveri'' baya da ünlü olmuş bir şarkı ki bu yaz türkçe versiyonunu gördüğüm için de rahatca söyleyebilirim sanırım:) Ben bu fimi çok çok sevdim.Bollywood filmlerini sevenler kaçırmasın derim:)
6
2 years ago

Who liked 3

Who wishlisted 3

Shelves that Include 3

Interesting content shared about 3

^ Back to Top