30 Days of Night (2007) poster

30 Days of Night (2007)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
113 minutes
Blacklion Alaska’nın kıyı köşe semtlerinde kalmış Barrow kasabasından her sene kışın bir ay boyunca simsiyah karanlığa gömülür. Çoğu kasaba halkı buradan bu dönemde başka yerlere göç ederler. Fakat bu kış döneminde ise ortaya çok gizemli bir grup ortaya çıkar. Bu ortaya çıkan gizemli grup, kasabada kalan insanlarla beslenmek için son bulmayan bu karanlıktan faydalanmayı beklemektedir. Columbia Pictures’ın, Barrow Şerifi Eben, ayrı yaşadığı karısı Stella ve sayıları git gide azalan hayatta yaşamayı başaranlar, yeniden güneş doğana dek yaşama tutunma çabası içerisindedirler.

muratdnmz profile photo
muratdnmz
Supernatural bir bölümü bile bundan iyidir yıllardır ertelerim bugüne kadar geldi 5-6 senedir izlememiştim pekte bişey kaybetmemişim izleyerek 1 saat 50 dakikamı kaybettim. Yinede çok kötü yapımlar var o kadar değil zevk alacak arkadaşlar olabilir saygı duyarm ama seviyorsanız bu tarz supernatural başlayın..
1
10 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Beklediğimden de iyi çıktı. Gayet güzel sonuna kadar gerilim havasını ve karanlık atmosferini muhafaza etti. Oyuncular oldukça başarılıydı ve vampirler gerçekten akıllara zarar yüzleriyle insanı ürperttiler. Kısacası korku-gerilim filmlerini seviyorsanız mutlaka izlemeniz gereken bir yapım.
2
over 1 year ago

Who liked 30 Days of Night

Who wishlisted 30 Days of Night

Shelves that Include 30 Days of Night

Interesting content shared about 30 Days of Night

^ Back to Top