A Most Wanted Man (2014) poster

A Most Wanted Man (2014)

Director
Country
UK
Runtime
122 minutes
cinemarty Yarı Çeçen yarı Rus kökenli olan esrarengiz görünümlü bir adam, yasadışı yollardan Hamburg'a giriş yapar. Bir şeylerden kaçarken kendisini şehrin Müslüman mahallelerinden birinde sığınmacı olarak bulur. Türk bir aile tarafından misafir edilir ve bu süreçte geçmişinden biraz da olsun kurtulmuş olur. Ancak kısa bir zaman zarfı içerisinde eve misafiri ziyaret etmeye gelenler olur ve sayıları gittikçe artar. Bu durum aileyi huzursuz etmeye ve isimsiz şüphelere itmeye başlar. Aynı zamanda Alman gizli servisinin lideri de olan bitenleri gizlice izlemeye ve parçaları birleştirmeye çalışmaktadır.

PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Sinemada izleseydim yarısında çıkardım herhalde filmin. Tür gerilim olsa da seyirciyi içine çeken bir gerilim kurgusundan uzak bir senaryoya sahip. Rahmetli Philip Seymour Hoffman favori aktörlerimden olmasa da rol aldığı her filmi önyargısız izlemeye çalışıyorum ama bir türlü yıldızımız barışmıyor.
0
over 1 year ago
xavalon profile photo
xavalon
Willem Dafoe harcanmış bu filmde. Oyunculuk olarak vasat. Türkiye ile ilgili geçen replikler düşündürücü. Konu itibari ile güncel. Zamanınız varsa izleyebilirsiniz. Fazla birşey beklemeyin filmden.
0
almost 2 years ago
yabann profile photo
yabann
Aksiyonu olmayan bir ajan filmi . Özellikle ilk kısım çok durgun ve yavaş ilerlese de beğenerek izledim . Gerçekçi filmlerden hoşlanıyorsanız beğeneceğinizi düşünüyorum . İyi seyirler
1
2 years ago

Who liked A Most Wanted Man

Who wishlisted A Most Wanted Man

Shelves that Include A Most Wanted Man

Interesting content shared about A Most Wanted Man

^ Back to Top