A Nightmare on Elm Street (2010) poster

A Nightmare on Elm Street (2010)

Director
Country
USA
Runtime
95 minutes
Ricky.McFloyd Korku ikonu Freddy Krueger, yeniden kendi rüyalarında insanları öldüren bir seri katil olarak geri dönüyor.

PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Önceki filmlerdeki matrak Freddy'nin yerini daha ciddi bir Freddy almış. İlk başta yadırganması normal ama izlerken bunun bir yeniden çevrim olduğunu hatırlyarak izlemek lazım. Ben genel olarak izlerken beğendim. Devam filmi daha iyi olacaktır.
0
5 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Hoş bir filmdi. Freddy'nin eğlenceli yanı da es geçilip tamamen korku gerilim filmi yapılmış. Ama yine de Robert Englund'ı aramadım desem yalan olur.
0
1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Öncelikle Jackie Earle Haley çok doğru bir seçim olmuş. Bu sefer oldukça ciddi bir Freddy ve oldukça ciddi bir film var ve bana göre çok da başarılı olmuş. Keşke devamı da gelse de izlesek .D
1
1 year ago
UnknownUser00 profile photo
UnknownUser00
Freddy olmak Jackie Earle Haley'ye çok yakışmış
2
2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Fredy’nin Kabusları elm sokağı serisi bir çoğumuzun korkulu rüyası haline gelmiş bir filmdi. Bu filmin bitmek bilmeyen ve her seferinde ilgi ile izlenen bir yanıda var 2010 yılında ise yeni bölümüyle fredy karşımıza geliyor.
Elm sokağı sakinlerinin rüyalarına girip kabusa dönüştüren ve rüyalarında olan her şeyi gerçektede olmasını sağlayan cehennem kaçkını Fredy bıcak elleriyle gene kabus olacak. Fakat bu seferki hikayede aslında Fredy’nin geçmişi ile ilgili başka bir gerçeğide öğrenmiş olacağız.
0
over 2 years ago

Who liked A Nightmare on Elm Street

Who wishlisted A Nightmare on Elm Street

Shelves that Include A Nightmare on Elm Street

Interesting content shared about A Nightmare on Elm Street

^ Back to Top