A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors (1987) poster

A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors (1987)

Director
Country
USA
Runtime
96 minutes
Ricky.McFloyd Yüzlerce psikopatın ilham kaynağı acımasız Freddy Krueger, filmin orijinal yaratıcısı Wes Craven'ın (Scream 1, 2 ve 3) senaryosu ile yeni kurbanlar için geri dönüyor! Freddy, Elm Sokağı'nın sakinlerini korkunç yöntemlerle rüyalarında avlamaktadır. Tek umutları, rüya tarayıcısı ve Freddy'den sağ kalarak kurtulmayı başarmış Nancy Thompson'dır .O, bu savaşta Freddy'e kendi yöntemleriyle karşılık verebilecek tek kişidir.

Trailer not available.

PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Freddy'nin filmleri benim için çok fantastik kalıyor. Bu da ilk filmi bir kenara koyarsak 2. filmle aynı düzeyde saçma geldi bana.
0
6 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Teknolojinin yaygınlaştığı bu yıllar bence azcık olumsuz görseller yaratmış fakat yine de çok keyifli, hemen hemen ikinci filmle aynı seviyede bir devam filmiydi.
1
1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
İlk filmin gerisinde ve ikinci filmle de hemen hemen aynı seviyede bir devam filmiydi. Sadece işlerin biraz fazla fantastikleşmesi rahatsız ediciydi. Ama Freddy o kadar harikaydıki diğer her şeyi bir kenara bırakabilirsiniz. O sese ve bozuk küfürlü ağzına bayılıyorum bu adamın.
0
1 year ago

Who liked A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors

Who wishlisted A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors

Shelves that Include A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors

Interesting content shared about A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors

^ Back to Top