A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master (1988) poster

A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master (1988)

Director
Country
USA
Runtime
93 minutes
Ricky.McFloyd Gerçek Kötülük Asla Ölmez...acımasız, sözlere dökülemeyecek kadar vahşi Freddy Krueger (Robert Englund) için dinlenmeye vakit yoktur. Düş görmeye cesaret edenlerin icabına bakmak için mezarından tekrar ayrılır. Ancak bu sefer çok güçlü bir düşmanı vardır. Telepatik güçleri olan Kristen'in arkadaşları Freddy tarafından tek tek avlanmaktadır. Şimdi, Kristen'in bu şeytani rüya tacizcisini yok etmek ve kurbanlarının sürekli işkence gören ruhlarını kurtarmak gibi zorlu bir görevi vardır.

Trailer not available.

PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Yok olmuyor. Uyuklayarak izledim tüm filmi neredeyse. Jason'da bi nebze dayanıyorum ama Freedy ile aramız o kadar sıkı fıkı olamadı bir türlü.
0
6 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Amerikan filmlerinde dördüncü filmle genelde puanlar da düşmeye başlar :D Ben ilk üç filmdeki kadar harika bulmasam da yine de çok beğendim. Zaten Jason'la birlikte en sevdiğim kötü karakterlerden birine sahip. İzlemek fazlasıyla keyif veriyor :)
1
1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Ortalama bir bölümdü. Güzel ilerliyordu ama son 20 dakika pek hoşuma gitmedi bir de Alice karakterinin hareketleri bana itici geldi ondan dolayı pek ısınamadım. Ancak Freddy abimiz yine harikaydı sırf onun içn bile izlemeye değer.
0
1 year ago

Who liked A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master

Who wishlisted A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master

Shelves that Include A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master

Interesting content shared about A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master

^ Back to Top