A Perfect Murder (1998) poster

A Perfect Murder (1998)

Director
Country
USA
Runtime
107 minutes
yabann Wall Street devi Steven Taylor, sadık bir eş gibi gözükmekteydi. Halbuki değildi.Güzel karısı Emily Bradford Taylor da sadık ve sevgi dolu bir eş gibi gözükmekteydi. Oysa gerçekler çok farklıdır. Steven, Emily'nin aşığını onu öldürmesi için kiraladığında bu kusursuz bir cinayet gibi görünür.Gerçekte öyle değildir. Aslında bu kıvrak gerilim filminde, neredeyse hiçbirşey göründüğü gibi değil. 1954 yılında Alfred Hitchcock'un filme aldığı "Dial M for Murder"dan yola çıkılarak gerçekleştirilen filmde Michael Douglas, Gwyneth Paltrow ve Viggo Mortensen başrolleri paylaşıyor. Klasik yapımı beğenenleri bu filmde birçok sürpriz bekliyor. Steven'ı da. "Kusursuz" planı her sekteye uğradığında işin içinden sıyrılmayı başarır. Peki her olayda bir adım önde olmayı becerebilecek midir?

Gofi profile photo
Gofi
sürükleyici bi film, zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz, oyunculuklar da başarılı. filmin adı kusursuz cinayet ama filmin sonunda ister istemez sevil atasoyun hiçbir cinayet kusursuz değildir repliğini ve atasözünü anmadan edemedim :)
3
6 months ago
eskon profile photo
eskon
sürprizlerle dolu, zekice bir senaryosu olan film. KESİNLİKLE İZLEYİN. böyle talihsiz bir cinayet planı kimin aklına gelirdi..
0
2 years ago
yabann profile photo
yabann
kaçırılmayacak bir film . arşivde olması gerek bu filmi izlemedim demek istemem :) sıkılmadan izleyeceksiniz basarılı bri film .
1
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Zengin bir aileden gelen Emily Bradford (Gwyneth Paltrow), başarılı bir işadamı olan Steven Taylor (Michael Douglas) ile evlidir. Ancak Emily, kocasını sanatçı olan David Shaw (Viggo Mortensen) ile aldatıyordur. Steven bunu bilmektedir ama hiçbirşey yokmuş gibi davranıyordur. Daha sonra Steven, David’e şantaj yapıp karısını öldürmesini ister.
0
over 2 years ago
Ovuzo profile photo
Ovuzo
Alfred Hitchcock yeniden çevrimleri içinde belli bir ortalamayı tutturabilen nadir yapımlardan biri. Oyuncu seçimlerindeki başarısı filmin geneline yayılıyor ve izlemesi keyifli bir film ortaya çıkıyor.
2
almost 3 years ago
starch profile photo
starch profile photo

Who liked A Perfect Murder

Who wishlisted A Perfect Murder

Shelves that Include A Perfect Murder

Interesting content shared about A Perfect Murder

^ Back to Top