Aashiqui 2 (2013) poster

Aashiqui 2 (2013)

Director
Country
India
Runtime
132 minutes

oguzhank8 profile photo
oguzhank8
Son zamanlarda ne zaman bi Hint filmi izlesem ağzıma binlece kelime doluyor ağzımı açtığım anda sağa sola kaçışıyor kelimeler ve ortaya kalanlar yorum olarak gözüküyor. Aashiqui 2 ... İşte gene böyle kaldım nerden başlayacağımı bilemedim. Mükemmel bi bağlılık ve bu bağlılığın her seferinde suistimali hoş kim yükselttiği kişinin altında kalsa böyle bir boğukluğa girer ancak ölüm asla bi kaçış değildir , kurtarış asla olamaz. İşte bunlara sinirlenmemiz içtiğe içkiye küfretmemiz benim nezlimde mükemmel oyunculuğun ve mükemmel filmin timsalidir . Sonuna kadar bi düet bekledim ki stüdyodada çağrışımları vardı sonra veda sahnesindeki müzik hayır hayır dedirtti ama evet beklenen iğrenç son ve aşırı kaliteli yapım . Aashiqui 2 unutulmayacaklarım arasında yerini aldı.
1
over 1 year ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Müzikler harika. Shraddha Kapoor'un izlediğim her filmi mükemmel çıkıyor. Ve aşk hikayesi hırsları ve bağımlılıkları arasında sıkışmış bir adamın karşısında ki temiz kız. Ancak bu sefer beklediğimiz son gelmiyor. :/
1
over 1 year ago
yabann profile photo
yabann
Güzel filmdi . Hint filmlerinden hoşlananlar ve bu tür filmlere yeni başlayanlar kaçırmamalı . Müziklere ise bayıldım . iyi zaman geçirip 2 saatin nasıl geçtiğini fazla anlamıyorsunuz . Tavsiye ederim .
1
almost 2 years ago
bsrszr profile photo
bsrszr
Hiç işiniz yokken durduk yere ağlayıp zırlamak istiyorsanız izleyin.. Aşk böyle olur dedirten bi film..
1
2 years ago

Who liked Aashiqui 2

Who wishlisted Aashiqui 2

Shelves that Include Aashiqui 2

Interesting content shared about Aashiqui 2

^ Back to Top