About Time (2013) poster

About Time (2013)

Director
Country
UK
Runtime
123 minutes
Neslii Genç yaştaki Tim Lake, ailesiyle birlikte sıra dışı bir yeteneğe sahiptir: zamanda yolculuk. Bu yeteneklerini keşfettiklerinde, Tim hayatının farklı yönlerini değiştirmek için bu özelliğini kullanmaya başlar. Mary adında bir kıza aşık olur çalışmak için Londra'ya taşınır. Tim gizli yeteneği ilişkilerine de yeni bir 'boyut' getirir ama genç adam yakın zamanda her sorunu bu şekilde çözemeyeceğini fark edecektir... Yönetmenliğini ve senaristliğini Richard Curtis'in üstlendiği filmin başrollerini ise Domhnall Gleeson ve Rachel McAdams üstleniyor.

elganja. profile photo
elganja.
filmin ilk yarısı ne kadar eğlenceliyse, son yarım saati de bir o kadar duygusal ve hüzünlü; hüzünlü derken o kadar kasvetli değil ama son derece doğal oyunculuklar var, yapmacıklıktan uzak olması hoş olmuş .
1
4 months ago
Sefa profile photo
Sefa
Hayatın ve zamanın değerini bilmek diyerek başlayalım :) Tim'in ailesi ve yanında kaldığı adam tam bir manyak severim böyle karakterleri :) Neyse komedi ve aşkı içinde bulunduran muhteşem bir film. Hayattaki gerçek duyguları dolu dolu yaşayacağınız çok ama çok güzel bir film asla bekletmeyin. Tavsiye edene sonsuz teşekkürler.
2
7 months ago
Mervealucard profile photo
Mervealucard
İçinde birazcık bilim kurgu olan ve herkesin de dediği gibi tatlı mı tatlı bir film. İzlemeye değer.
0
7 months ago
Turkeywood profile photo
Turkeywood
filmin adı zamanda aşk ama aşktan çok. baba ile ogul arasındaki sevgi bagı beni daha cok etkiledi :) demekki neymiş her gün degerliymiş :)
1
7 months ago
Rumm profile photo
Rumm
bazı filmler vardır, hayata bakış açını değiştirir. öyle kararlar al ki, onları değiştirmek istemeyesin.. sıcacık, sevgi dolu ve kesinlikle sanatsal bir yapım..
0
8 months ago
seydayldzz profile photo
seydayldzz
Acaba geçmişimde yolculuk yapabilseydim neleri değiştirmek hangi günleri tekrar yaşamak isterdim? Diye sorduran tatlı sıcak bir film..
1
8 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Oldukça keyifli bir romantik komedi.
3
9 months ago
hezarfen profile photo
hezarfen
kötü diyemem benim için vasattı(umarım linç edilmem)konuyu sevdim ama sonunda mesaj vericez çok kasmışlar. ilk yarıda sıkıldım ikinci yarı daha zevkliydi ama direkt mesaj veren filmleri sevmiyorum benim için çerezlik diye tabir edilen film kategorisinde
0
9 months ago
megung profile photo
megung
film olacaksa böyle olmalı, uzun yorum yazmayacağım herşeyiyle on numara film defalarca izledim izlerim de tüm izlediğim filmler arasında da top5 in vazgeçilmezi :)
14
9 months ago
Aaisha profile photo
Aaisha
huzur verici tatlının dibi bir film :) (gözlerden kalp çıkma emojisi :D) önerdiği için burcsta çok çok çok teşekkür ederim :) şiddetle tavsiye ediyorumm :)))
8
9 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Taptatlı bir film. Sanrım en doğru tanım bu olur. Gerek oyuncular gerek senaryo gerek müzikler hepsi taptatlı. En beğendiğim yönüyse gereksiz yere dramatize oluşturup da seyirciyi gözyaşlarına boğmaya çalışmaması. Sade, yalın ve güzel bir hikaye ve çoğu romantik filmden kat ve kat gerçekçi ve her şey dozajında. Şu an acayip şekilde kendimi huzurlu ve mutlu hissediyorum.
10
9 months ago
mels profile photo
mels
Sonunda "Acaba ben hayatımı ne kadar dolu dolu yaşıyorum?" sorusuyla kendi hayatımızı sorgulatan,eğlenceli ve farklı bir filmdi. Tavsiye edilir. :)
9
9 months ago
burrju profile photo
burrju
çok beğendiim :) harika, harika, harikaaa..
4
9 months ago
burcst profile photo
burcst
Hayatımda izlediğim en anlamlı filmlerden biri.Hayatın doğal akışına müdahale edemeyiz,ama gülmemiz gereken anlarda daha çok gülüp,anlarımızın her dakikasını daha çok farkında olarak yaşayabiliriz.Mutluluğa ve anlarımızın değerine ilişkin bu filmden çıkarılacak öyle çok ders ve mesaj var ki,her dakikası çok değerli ve bence kesinlikle bir başucu filmi.İki başrol oyuncusunu da çok severim,beklentimi boşa çıkarmadılar.Ayrıca Uncle D'yi çok sevdim,aile üyelerinin her biri çok tatlıydı.Rachel'ın elbise seçememe sahnesi de çok gerçekçi ve tatlıydı,gülümseten sahnelerdendi.Müzikleri de mesajlı ve güzel.Mutlaka izlemeniz gereken özel filmlerden.Kaçırmayın.
18
9 months ago
gangrel profile photo
gangrel
Ben bu filmi ilk çıktığı zamanlarda izlemiştim. Konusunu okuyunca zaman yolculuğu falan bilim kurgu bir şeyler beklemiştim Ama tamamen farklı çıktı. Filmi sevdim mi kesinlikle sevdim. Sıcak bir film ve alt mesajları çok iyiydi. Film bitince kendi yaşamınızı sorgular oluyorsunuz. Ama kesinlikle izlenecek bir film.
3
10 months ago
phoeniks profile photo
phoeniks
harika bir filmdi, özelikle son replikleri insanı düşünmeye sevk ediyor yaşadığımız her an'ın tadını çıkarıp zamanda yolculuğun güzelleşebileceğini hatırlatması çok çok güzel daha ne diyebilirim ki izleyin mutlaka...
6
10 months ago
ecemcelikkol profile photo
ecemcelikkol
Çooook beğendim. İzleyin
13
11 months ago
uysalherif profile photo
uysalherif
Rachel McAdams gibi birini bulursam evleneceğim sanırım. Benzeyenler eklesin. Eğlenceli film.
0
1 year ago
mervyazc profile photo
mervyazc
Zaman yolculuğu yaparak geçmişte yapılan hataların düzeltebileceği gerçeğinin yanında her şeyi batıra bileceği gerçeğinide farklı bir bakış açıyla göstern güzel bir film.Özetle:Hayattan istediğiniz kadar ikinci şansı alın; bir müddet sonra hayatı akışına bırakırsınız.
5
1 year ago
Cezequin profile photo
Cezequin
Böyle fantastik bir filmin sonu ancak bu şekil güzel ve anlamlı biterdi.Sonunda hiç saçmalamadan,filmden çıkaracağınız dersi verip çok sade bir şekilde bitirdiler.Tavsiye edeceğim filmlerden biri.
7
over 1 year ago
SuaY profile photo
SuaY
Filmin verdiği mesaj çok anlamlı..
8
almost 2 years ago
Mahmut220 profile photo
Mahmut220
bunun dizisi falan olsa süper izlenirdi.böle olunca hemen bitiveriyor
0
almost 2 years ago
Revelator profile photo
Revelator
Only movie makes me cry.And has beautiful theme song İnto My Arms
1
2 years ago
Cagds profile photo
Cagds
Gerçekten film hoşuma gitti izleyin :)
0
2 years ago
Semraykut78 profile photo
Semraykut78
.
0
2 years ago
neway profile photo
neway
Tatlı bir filmdi, zaman zaman hadi canım desem de severek izledim.
2
2 years ago
otekiben profile photo
otekiben
genel mantiktan bagimsiz olarak kendi icinde sacmalamalari olsa da, sevdim. ozellikle huznunu ve filme yakisan mutlu sonu
1
2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
eğlenceli,farklı ve güzel bir filmdi tavsiye ederim beğenerek izledim
4
over 2 years ago
incidamla profile photo
incidamla
Duygusal, sevimli, düşündürücü, komik... Romantik-komedi'leri aşan harika film.
4
over 2 years ago

Who liked About Time

Who wishlisted About Time

Shelves that Include About Time

Interesting content shared about About Time

^ Back to Top