After Earth (2013) poster

After Earth (2013)

Country
USA
Runtime
100 minutes
cinemarty Hikaye günümüzden uzak bir gelecekte, kurgusal bir dünyada geçer. Dünya ,içerisinde yaşayanlar tarafından terk edilmiş, insanlar artık yaşamlarını başka gezegenlerde sürdürmeye başlamıştır. İnsanlar dünyayı terk ettikten 1000 yıl kadar sonra yaptıkları bir yolculuk sırasında uzay gemileri arızalanan küçük Kitai ve babası Cypher dünyaya gitmek zorunda kalırlar , Cypher ciddi anlamda yaralanmıştır ve terk edilmiş dünyada , tuhaf yaratıklar ve korku dolu tehlikeli olaylarla mücadele etmek zorunda kalırlar.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
güzel bir smithgiller filmi. fazla bilim kurgu korkusuyla beklentim düşük başlasam da macera kısmıyla fazlasıyla sardı. kötü bi oyunculuk olmasa da ufak smith in filmi sırtlamasını beklemek biraz fazla olmuş sadece. Belkş daha iyi bir oyuncuyla daha iz bırakan bir film olabilirdi. yine de seyir keyfi iyi olan bir film 7,5/10
1
1 month ago
Brook profile photo
Brook
Fena değildi. Ortalama bir film. Boş zamanınız varsa ve daha iyi bir film yoksa izleyeceğiniz aradan çıkartabilirsiniz.
0
9 months ago
digigirl profile photo
digigirl
Night shamayalan filmi olmasi sebebiyle beklenti yuksek olmamali,cunku hikaye guzel fakat cok zayif bir oyuncu olan Jaden Smithden butun filmi sirtlamasini beklemek sacma olur ki zaten filmin tatsiz oldugu noktada bu,yoksa gayet keyifle izlenen bir bilimkurgu
3
10 months ago
bonibon8 profile photo
bonibon8
Akıntısına kapılamıyorsunuz ama güzel izlenebilir.
0
over 1 year ago
StarDust profile photo
StarDust
ortalama bir film. bilimkurgu ve aksiyondan daha çok baba oğul arasındaki psikolojik yapıyı ve küçüğün farkındalık savaşını izledim. atmosferinden hoşlandım ama sonu çok çabuk, birdenbire geldi. Shyamalan'a sempatim var ama bunca tecrübeye, will smith'e, bu güzel konuya rağmen çok daha iyisini çıkarabilirdi..
0
almost 2 years ago
RussellCroweHayrani profile photo
RussellCroweHayrani
Harika bir Will Smith eseri.. Hem oğlu hem filmi
1
2 years ago
yabann profile photo
yabann
will smith ve oglu jaden smith ile zaman kaybı bir film ..
1
2 years ago
LEONN profile photo
LEONN
pek akıcı değil :) ama izlenebilir:)
0
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Dünya içerisinde yaşayanlar tarafından terk edilmiş, insanlar artık yaşamlarını başka gezegenlerde sürdürmeye başlamıştır. Dünyaya yaptıkları bir yolculuk sırasında uzay gemileri arızalanan küçük Kitai ve babası Jack burada tuhaf yaratıklar ve korku dolu tehlikeli olaylarla mücadele etmek zorunda kalır.
0
over 2 years ago

Who liked After Earth

Who wishlisted After Earth

Shelves that Include After Earth

Interesting content shared about After Earth

^ Back to Top