Alice in Wonderland (2010) poster

Alice in Wonderland (2010)

Director
Country
USA
Runtime
108 minutes
TAGUT Alice Harikalar Diyarı’nda yeniden çevriminde güçlü kız imajı baz alınarak Tim Burton tarafından seyircinin karşısına çıkarılıyor. Linda Woolverton’ın çocuk romanından uyarlanan yapım 17 yaşındaki Alice’in sosyeteye tanıtım partisinde beyaz bir tavşanı takip ederek kendini harikalar diyarında bulmasıyla başlıyor. Aslında 10 sene öncesinde de ziyaret ettiği yeri ikinci ziyaretinde hatırlamıyor bile.

Brook profile photo
Brook
Muhteşem bir animsyondu. ilkler her zaman harikadır zaten. Geçenlerde tekrar izlemiştim. Malum bu sene yeni bir filmi vizyona girdi. Hatırlamakta fayda var. Nitekim iyi de oldu tekrar etmek. Bağlantılı bir film oldu ikincisi de. Vaktinizi ayırın ve art arda iki filmi de izleyin derim. Yine de ilk filmin yeri çok ayrı bende :)
7
6 months ago
SNOWSXYZ profile photo
SNOWSXYZ
güzel bir film olmuştu. görsellik iç açıcıydı. karekterlerin kendine özgü tavırları filme ayrı bir atmosfer koymuştu. johny depp ise yine her zamanki gibi mükemmeldi. 2. filmini merakla bekliyorum .:)
4
7 months ago
Selocan profile photo
Selocan
Kaliteli insanların kaliteli yapımı. Sevimli,keyifli, görsel şöleni bol, Johnny Deep ile gözleri bayram ettiren ettiren tatlı bir film.
4
11 months ago
Sefa profile photo
Sefa
Tim burtondan yine rengarenk ve muhteşem bir film. Johnny Deppin oyunculuğu çok iyiydi. Tombiklere ve deli tavşana çok güldüm eğlenmek isteyenler mutlaka izlenmeli.
2
1 year ago
EDITOR profile photo
EDITOR
MÜTHİŞ GÖRSEL Kostümler, mekanlar harika. Yine de yaşı küçüklere göre.
5
over 1 year ago
pollyanna profile photo
pollyanna
Bu film yine Tim Burton tarzında bir film olmuş bu adamın yaptığı filmlere bayılıyorum üstüne üstlük Tim Burton artı Johnny Depp olunca daha da güzel oluyor . Bilim kurgu filmleri de çok sevdiğim için bu filmi de severek izledim . Tim Burton filmlerini seviyorsanız bu filmi de seveceksiniz :)
0
over 2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
güzel ve eğlenceli bir yapım johnny depp yine harika :)
0
over 2 years ago
servett profile photo
servett
Tim Burton-j.Depp-H.B.Carter üçlemesinden bir film daha beklentileri yüksek tutmayın sizi bi kızın haayal dünyası bekliyor iyi seyirler :))
2
over 2 years ago
TAGUT profile photo
TAGUT
Güzel bir film ;)
0
over 2 years ago

Who liked Alice in Wonderland

Who wishlisted Alice in Wonderland

Shelves that Include Alice in Wonderland

Interesting content shared about Alice in Wonderland

^ Back to Top