All About Steve (2009) poster

All About Steve (2009)

Director
Country
USA
Runtime
99 minutes
KerseL Mary Horowitz (Sandra Bullock) gazeteler için bulmaca hazırlayan tuhaf kişilikli biridir. Kısa ama hoş geçen bir randevudan sonra, haber kameramanı olan yakışıklı Steve'e (Bradley Cooper) aşık olur. Onu kendisinin ruh eşi olduğuna inandırmaya çalışan Mary, haber muhabiri olan arkadaşı Thomas Haden Church'ün (Hartman Hughes) de cesaretlendirmesiyle, Steve'in her gittiği yere peşinden gitmeye karar verir. Yol boyunca, Mary, ona bu yolculuğu tekrar düşünmeye zorlayan sevimli ama kendi gibi tuhaf kimseler ile tanışır.

phoeniks profile photo
phoeniks
Burcst'un yorumuna katılıyorum ve teşekkür ediyorum onun yönlendirmesiyle izledim bu tatlış filmi. hayat gerçekten de dengeliyor bazı şeyleri, rol tam olmuş Sandra Bullock'a ve Bradley Cooper ile çok yakışmışlar. filmde de dediği gibi birisi için değişime dirençli olmak herşeyden önce kendin olmak lazım:) sonunda gülümsetiyor, çok okumak her zamaan kazandırır işte:) en sonunda yazılardan sonra son bir sahne var bilginize:)
5
2 months ago
burcst profile photo
burcst
Sandra Bullock'a bu tatlı kaçıklık çok yakışmış.Bradley Cooper ise en minnak suratlı haliyle insanı ekrana kitliyor. Çok tatlı bir hikaye, çok başarılı oyuncular. Renkli, canlı, cıvıl cıvıl bir film.Gülümsemek ve iyi hissetmek için hemen izleyin :) Ayrıca hiçbir şey ve hiç kimse göründüğü gibi olmayabilir..belki güzellikler vardır önyargıdan sonra..peki ya sonra? :)
13
2 months ago

Who liked All About Steve

Who wishlisted All About Steve

Shelves that Include All About Steve

Interesting content shared about All About Steve

^ Back to Top