All Is Lost (2013) poster

All Is Lost (2013)

Tags
Action, Drama
Director
Country
USA
Runtime
106 minutes

digigirl profile photo
digigirl
Robert Redford muhteşem bir oyunculuk sergiliyor,hiç diyalog monolog yok!Sadece mimikler .tek başına sadece beden dili ve mimiklerle bir filmi götürmek kolay iş değil.Denizde hayatta kalma macerasını yüksek gerilimle bize aktarıyor.
3
1 year ago
SoulArt profile photo
SoulArt
bir cast away değil ama gayet başarılı bir film. tek sorun altyazı arama zahmetine girmek çünkü dialog yok :)
4
almost 2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Tek mekan ve tek oyuncu filmlerini sevenler için oldukça başarılı bir film. Biraz da denizciliğe olan merakımdan dolayı bir an bile sıkılmadan zevkle izledim filmi. Robert Redford'un oyunculuğu ise oldukça başarılı buldum. Life of Pi'nin gerçekçi versiyonu denebilir :D tabi filmlerin alakası yok sadece konu bakımından söylüyorum.
1
over 2 years ago
Senemini profile photo
Senemini
İzleyen çoğu arkadaşım çok durağan ve bayık bir film olduğu konusunda beni önceden uyarmışlardı, ama açıkçası ben filmi soluksuz izledim. Robert Redford'u anlatmaya gerek yok zaten, muhteşem bir performans sergilemiş. Keyifle izledim. Herkese tavsiye ederim.
3
over 2 years ago
Astronom profile photo
Astronom
başta söyleyeyim herkese hitap eden bir film değil. sıkılıp kapatan çok olur. robert redford un stand up yaptığı, karşısında saygıyla eğildimiz bir film.gerçekten bu kadar doğal ve sade bir oyunculuk ancak bu kadar güzel oynanabilirdi.bu arada filmi sinemada izlemeyip indirecek korsan kardeşlerime sevindirici bir haber var boşuna altyazıyı beklemeyin direk indirin ve seyredin.filmde toplam 3 cümle var başında 1-2 tane ortada 2 mayday sonuna doğru bi fuck yani bizim türkçemizle kahretsin yada ooo tanrım..bu arada filmin sonunda yazılar yazarken executive producerda bizim genç spock zachary quintoyu görünce şaşırdım doğrusu ne alaka nerden el atmış bu filme bilemedim araştırmak lazım.filmde emeği geçen balıklara ve eşyalara ayrıca teşekkür ederiz çok iyi oynamışlar.kısaca seyredin

edit : robert redford'un oscar almasını sağlar mı onu bilmem ama bana gizli bir kamera bağlasanız ve tüm günümü benden habersiz çekseniz bile seyrettiğinizde bu kadar gerçekçi gözükmem.
1
over 2 years ago
asses profile photo
asses
iyiymiş beğendim
0
almost 3 years ago
Bendence profile photo
Bendence
Filmi izlemiyor adeta yaşıyorsunz.
0
almost 3 years ago
duygu profile photo
duygu
Herhangi bir konuşma, dialog yoktur(yardım çağrıları hariç). Yalnızca fırtına ve dalgaların sesinden ibarettir.
0
3 years ago
duygu profile photo
duygu
yaşam mücadelesi!
0
3 years ago

Who liked All Is Lost

Who wishlisted All Is Lost

Shelves that Include All Is Lost

Interesting content shared about All Is Lost

^ Back to Top