Aloha (Untitled Cameron Crowe Project) (2015) poster

Aloha (2015)
(Untitled Cameron Crowe Project)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
105 minutes
TME Brian Gilcrest orduda silah uzmanı olarak çalışan bir görevlidir. Çevresindekiler tarafından pek sevilmeyen Brian'ın tek arkadaşı Jeremy adında akıllı bilgisayardır. Yeni görevi Hawaii'deki askeri üsse gidip yeni geliştirilen casus uydu sistemini denetlemektir. Bu görevde Lisa Ng ile birlikte çalışıp sistemin başlatılmasına az bir süre kala tüm güvenlik önlemlerini gözden geçireceklerdir. Ancak Brian burada evli ve iki çocuklu olan hayatının aşkı Tracy ile karşılaşacak; kendini keşfedeceği yeni bir deneyime adım atacaktır.

Ucurtma profile photo
Ucurtma
senaristin boş anina denk gelmis olmali senaryo öylesine bir konu ve İşsiz döneminde olduğundan suphe ettigim bir yönetmen ki bu kadar boş bir film olamaz
5
8 months ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Film nerede başladıı nereye bağlandıı asıl olay neydi, niye böyle oldu. Bir anda eski aşk-romantik filme döndü. Eh işte diyelim.
1
1 year ago
Peris profile photo
Peris
Pek beğenilecek türde bir film değil ama cazibesine karşı koymak neredeyse imkansız. Hem yönetmen hemde oyuncular harika olsada filmde bariz bir kan uyuşmazlığı vardı. Çok rahat bir şekilde savaşın korkunçluğu, sitemdeki çarpıklılar ve ilişkilerdeki çıkmazlar üzerine ağır bir dramaya dönüşebilecek filmi hafif bir romantik komediye çevirmek pek işe yaramamış. Karakterler ve hikayeye dair bir çok soruda hava da kalıyor. Yinede sadece Emma Stone için bile seyredilebilir...
1
1 year ago
IlayDE profile photo
IlayDE
Ağır aksak giden bir film. Cameron Crowe'un daha önceki filmlerinin gerisinde kalmış. Zayıf bir kurgu üzerine aşk katılmış, araya Hawaii kültürü ve mitleri serpiştirilmiş vasat bir film.
2
1 year ago
oorhunturan profile photo
oorhunturan
ortalamanın üzerinde bir kadroya sahip ancak hikaye ve kurgu bir o kadar ortalamanın altında.
1
1 year ago

Who liked Aloha

Who wishlisted Aloha

Shelves that Include Aloha

Interesting content shared about Aloha

^ Back to Top