Analyze This (1999) poster

Analyze This (1999)

Director
Country
USA
Runtime
103 minutes

MinDFoRCe profile photo
MinDFoRCe
Beni oldukça eğlendirdi. Çatışma ortasında ağlayan bir mafya babası, mafya toplantısında dr.sobel'in primo'yu çıldırtması, ertelenen düğünler, düğün sırasında gülerek kavga etmek vb. gibi harika güldürü sahneleri var. Güzel psikanaliz çözümlemeleri de var filmde aslında. Fİlmden çıkardığım 3 güzel replik ise şöyle; ''İlişkiler biter. Bu, hayatın bir parçasıdır. Önemli olan bittiklerinde ne yaptığımız.'' Dr.Sobel , ''Gerçek bir doktor acı çeken birine sırt çevirmez.'' Vitti , ''Kızgınlık, engellenmiş istektir.'' Dr.Sobel. Devam filmi de var sanırım. Onu da izleyeceğim. Güldürü unsurları hakim olsada yeterince aksiyon da var filmde. Oldukça beğendim.
3
11 months ago
delikadin profile photo
delikadin
izlemek için çok geç kalmışım...güzeldi..
1
over 1 year ago
kaptankaptanim profile photo
kaptankaptanim
Kırk yıl düşünsem bu ikilinin birlikte bir filmde oynayacağı aklıma gelmezdi. Ama oynamışlar, izledim, çok eğlendim. Herkese izlemesini öneririm. Çok eğleneceğinizin garantisini veriyorum. İkinci filmini de bu filmden sonra kaçırmamalısınız kesinlikle.
0
over 1 year ago
EDITOR profile photo
EDITOR
ROBERT DE NİRO YA BİR DE BÖYLE BAKIN ) Yıllardır yaptığı gangster tiplemisini yine yapıyor. Ama bu sefer çok farklı! Hem sevdiriyor hem güldürüyor. Müthiş ) Billy Crystal ın geri kalır bir yanı yok. Çok iyi film!
0
over 1 year ago
eskon profile photo
eskon
anlat bakalım. standart. hatta deniro nun seviyesinde bir film değil
0
almost 2 years ago

Who liked Analyze This

Who wishlisted Analyze This

Shelves that Include Analyze This

Interesting content shared about Analyze This

^ Back to Top