Anger Management (2003) poster

Anger Management (2003)

Director
Country
USA
Runtime
106 minutes
Ricky.McFloyd Dave Buznik sakin yaradılışlı, suya sabuna dokunmayan, peygamber gibi bir işadamı. Bir uçak yolculuğu esnasında meydana gelen bir olay, yaşamını altüst eder. Sinir sahibi bir insan izlenimi yaratan Buznik, öfkeyi konrol edebilmeye yönelik bir programa katılmak durumunda kalır. Fakat programı yürüten hocanın kendi öfkesine hakim olabilme yönünde bazı sıkıntıları vardır...

Passenger profile photo
Passenger
Adam sandler varsa izlenir :D
0
11 months ago
phoeniks profile photo
phoeniks
çok güldüüm özellikle keşişler sahnesiyle son sahnelerde koptum süper eğlenceliydi adam sandler ve yaşına rağmen hala çok yakışıklı karizmatik tam bir beyefendi jack nicholson harika bir ikili olmuş:))çok eğlendim:))
2
1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Bunu bir çok filmine söylüyorum ama Sandler'ın en sevdiğim filmlerindendir. Başından sonuna kadar çok güldüğüm ve sonunda da biraz duygusala bağladığım bir yapım. Başta Jack ve bu tarz filmlerde ustalaşmış Sandler var ama yan karakterler de bir o kadar güldürüyor. Daha tekrar tekrar izleyeceğime eminim :)
5
1 year ago
burcst profile photo
burcst
İzlediğim en tatlı komedilerden biri oldu.İçinde argo laflar, absürd cinsellik,kaba saba şakalar,kıllı adamlar olmadan da komik film yapılabilirin örneği bence. 2 dev oyuncu beklentimi fazlasıyla karşıladı,Sandler'in ses tonuna ve dişlerini sıkar gibi konuşmasına da bayılıyorum :) çok güldüm ve iyi hissettim. I feel pretty :)
5
1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
pek gülmediğim ama sıkılmadan izlediğim bir yapım oldu konusu hoşuma gitti oyuncularda gerçekten iyiydi ama komedi diye izlediğimden olsa gerek pek beklediğimi bulamadım diyebilirim , boş zamanlarda izlenecek iyi filmlerden orta şekerli yani ;)
0
1 year ago
kaptankaptanim profile photo
kaptankaptanim
Tv dublajı oldukça kalitelidir ve tvde izlediğimde çok gülmüştüm özellikle mahkeme sahnesinde. Filmi iyi yapan şey dublaj olmamalı, dublaja gülmek yerine hikayeye gülmek ister insan. Are you pretty diye bir şarkı vardı sonda hala aklımda belki West Side Story'nin şarkısıydı belki değil.

0
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Benim en beğendiğim Adam Sandler filmlerinden birisiydi. Jack Nicholson'la oluşu da ayrı bir tat katıyor.
3
2 years ago
KuledekiAdam profile photo
KuledekiAdam
Yine Adam Sandler yine berbat bir yapım. Jack Nicholson'un karizmasına izledim filmi...
1
over 2 years ago
Joker profile photo
Joker
Pek komik değildi, daha iyisini beklerdim bu ikiliden.
0
almost 3 years ago

Who liked Anger Management

Who wishlisted Anger Management

Shelves that Include Anger Management

Interesting content shared about Anger Management

^ Back to Top