Anomalisa (2015) poster

Anomalisa (2015)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
90 minutes
Ricky.McFloyd İngiliz Michael Stone, müşteri hizmetleri üzerine bir kitap yazar ve tanıtım için Amerika'ya gelir. Michael; insanlarla yakın ilişkiler kuramayan, ilgisiz ve heyecansız bir adamken; kaldığı otelde duyduğu ses, onu tekrar hayata bağlar ve o sesin peşinden koşar...

buketaktas profile photo
buketaktas
herkes kendi gerçekliğinde yalnız kalmıştır... tek sıkıntım kadın seslerinin bile erkek sesi olmasıydı
1
2 months ago
burcst profile photo
burcst
Aşkın anomalisi ve bu anomalinin tekrarından yorulmuş bir adamın fregolisi! Herkese çok da sempatik gelmeyecek kadar farklı kalıplarla anlatılmış olsa da oldukça hüzünlü ve gerçekçi bir konu işlenmiş.Birini sevdiğiniz zaman ondaki her şey size özel ve güzel gelir.Diğer herkes siyahken o beyazdır.Herkes o kadar aynılaşmıştır ki,ondaki her şey tatlı bir anomalidir.Ama eninde sonunda aşkın vaadettikleri perdesi kalkar ve sahne görünür.Bu sürecin son aşamasını gösteren kahvaltı sahnesindeki repliklerle,kürsüdeki konuşmada kullanılan cümleler en sevdiğim kısımlardı.Konu daha dolu dolu işlenebilseymiş masterpiece olabilirmiş.
11
8 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Fazlasıyla sıkıcı buldum filmi. Ağır işlemesinin yanında bişeyler olur gibi olup olmuyor. 68. dk da bu filmde ne var sorusuna düzgün bir cevap gelir gibi olsa da onun da devamı gelmedi bişey olmadı öyle bitti gitti. Adaylık olunca beklenti ister istemez yükseliyor ama 100+ fuck 100+ kişide aynı ses ve tek farklı sesin de anlamsız anlamsız konuşması dışında pek birşey bulamadım ben.
1
8 months ago
otekiben profile photo
otekiben
soluksuz izlediğim ama zerre algılayamadığım film. bir ara anlar gibi oldum ama kısa sürdü :)
7
8 months ago
lews profile photo
lews
çok derin olmaya calısırken cok boş bir film olmuş, izlemeseniz birşey kaybetmeziniz bence.
1
9 months ago

Who liked Anomalisa

Who wishlisted Anomalisa

Shelves that Include Anomalisa

Interesting content shared about Anomalisa

^ Back to Top