Army of Darkness (1992) poster

Army of Darkness (1992)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
81 minutes
KerseL Evil Dead serisinin bu üçüncü filminde, Ash zamanda yolculuk yapmış ve 1300’lü yıllara düşmüştür. Onu bulan bir grup asker casus olduğunu düşünür ve ölüme mahkum eder. Ancak bu sırada bulunduğu kale saldırıya uğrar. Bütün düşmanları öldüren Ash adeta bir kahraman gibi görülür. Krallığa Necronomicon’u alması için yardım etmeye karar verir. Bu kitap sayesinde o da evine gidebilecektir. Ancak kitabı alırken kötülüğün uyanmasını sağlar ve ölüler ordusu ile krallık arasında başlayan savaşa liderlik etmek zorunda kalır. Ash çiftelisi ve testeresi ile bu savaşı kazanabilecek midir?

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
İlk iki filmle kıyaslayınca özellikle görsel olarak daha iyiydi, korku yanı da unutulmuş gibi tamamen abartılı komediye dönmüş. İlk ikisinden daha çok beğensem de normal olarak oldukça kötü buldum bunu da :)
0
over 1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Pek beğenmedim bu bölümü. Eğlenceli sayılırdı ama bir iki yerde tebessüm ettim o kadar en azından sıkılmadım. Diğer iki filmin arasında bir yerde ama kötüye biraz daha yakın. Makyajlar ve görsel efektlerden bir tık daha iyileşmiş. Bana eski Battal gazi filmlerini hatırlatmadı değil :D
1
over 1 year ago

Who liked Army of Darkness

Who wishlisted Army of Darkness

Shelves that Include Army of Darkness

Interesting content shared about Army of Darkness

^ Back to Top