As Good as It Gets (1997) poster

As Good as It Gets (1997)

Director
Country
USA
Runtime
139 minutes
gkhn. Melvin'in günlük programında değişmeyen şey, civardaki bir kahvede yaptığı kahvaltısı. Helen Hunt ise ona tahammül edebilen tek garson olan Carol rolünde. Ancak Carol, astımlı oğlunu büyütmeye çalışan bekar bir anne olduğu için yaşam onun için çok zor. Greg Kinnear, Melvin'in karşı komşusu olma talihsizliğine uğramış yetenekli bir ressam. Sanat dünyasının yeni göz bebeği ve eşcinsel olması, Melvin'in öfkesini çekmesi için yeterli bir neden. Gerçek mutluluğu yakalama şansı hiç yokmuş gibi görünen bu üç New Yorklu'nun kaderi gelişen olaylarla birleşiyor. Ayrıca Verdell adında minik ve çirkin ama sevimli bir köpek var. Huysuz bir bireyin çevresindeki insanlarla birlikte yaşadığı değişimleri anlatan bir romantik komedi .

kaptankaptanim profile photo
kaptankaptanim
Öyle bir sevmişim ki böyle sevmek görülmemiştir.
0
9 days ago
ahmetsoydan profile photo
ahmetsoydan
içinde harika replikler barındıran konuların ince ince işlendiği izlerken büyük bir keyif uyandıran muazzam eser.

Jack Nicholson her zamanki gibi olağanüstü şu an bu kelimeye baktım ve Jack Nicholson'dan bahsederken yeterli bir anlamı olmadığını farkettim,Helen Hunt'ta mükemmel eşlik etmiş.Oscarı dibine kadar haketmişler.
0
6 months ago
bukowski profile photo
bukowski
izlerken hiç bitmesin istedim
3
8 months ago
OrhanPolat profile photo
OrhanPolat
jack nicholson'ın ustalık eserlerinden izlemeden ölmeyin
2
over 1 year ago
EDITOR profile photo
EDITOR
JACK NİCHOLSON UN OYUNCULUĞU Aslında film konu olarak zayıf kalmış. Hem yavaş ilerliyor hem de ana konuya bağlayan ufak ufak olaylar vardır ya, bunlardan yoksun. Ne var ki Jack Nicholson un oyunculuğu bunların tümünü süpürebilecek kalitede. Belki bu yüzden seyredilebilir.
1
almost 2 years ago
eskon profile photo
eskon
çirkin iskelet surat bir helen hunt görmekten başka bir karınız olmuyor
0
2 years ago
KuledekiAdam profile photo
KuledekiAdam
Bu adamın hastası olduğumu önceki yorumlarımda da söylemiştim sanırım. Bokun içinde yuvalansa, sıçsa izlerim diyesim geliyor arkadaş :D iyi film değil belki ama Jack Nicholson varken kötü de değil bu film
0
over 2 years ago
Ovuzo profile photo
Ovuzo
Jack Nicholson ve Helen Hunt'a OSCAR kazandıran komedi türündeki bizdeki adıyla Benden Bu Kadar oyuncuların uyumlu kimyasıyla seyir zevki yüksek filmlerden bir tanesi. Takıntılarımızın aslında bizleri nelerden mahrum bıraktığı ya da ne gibi denge sıkıntıları yaşatıığı gibi altmetinleri bir tarafa bırakılacak olursa The Descendants için söylenen sabun köpüğü tabiri bu film için de geçerli. İlk yarıda güzel başlayıp temposunu zaman ilerledikçe düşüren ama buna rağmen izleme keyfinden pek bir şey kaybettirmeyen yapım her bünyenin çok beğeneceği türde değil. Sonuçta sinema kişisel bir sanat ama vaktiniz var ve kafa yormayan bir şey izleyeyim diyorsanız da Benden Bu Kadar sizlere keyifli bir iki saat geçirtecek potansiyele de sahip
2
over 2 years ago

Who liked As Good as It Gets

Who wishlisted As Good as It Gets

Shelves that Include As Good as It Gets

Interesting content shared about As Good as It Gets

^ Back to Top