Atonement (2007) poster

Atonement (2007)

Director
Country
UK
Runtime
123 minutes
EsraG. On üç yaşındaki yeni yetme yazar Briony Tallis, ablasının sevgilisini haksız yere suçladığında bir çok hayatı da geri dönüşü olmayan bir biçimde değiştirir.

Winchester00 profile photo
Winchester00
Hem beklediğim hemde izlediğimde kurgusu sebebiyle şaşırdığım bir sondu. Ama cidden çok ağır geçen bir film. Başlarda merak içinde izliyorsunuz ama ortalara doğru baya sıkıyor. Eğer başarıp sonuna kadar izlerseniz ne mutlu size. Filmin vermek istediği mesaj bana göre ağırdı. Ne olursa doğruyu söylemenin büyük ağırlı... ve yalanın pişmanlığı asla geri almayacak olmanız cidden acı bir şey. Geriye izleyecek başka aşk filmi kalmadıysa (benimki gbi) ancak o zman tahamül edilebilir diye düşünüyorum.
0
4 months ago
blake profile photo
blake
İlk yarısında sıkıldığımı itiraf etmeliyim ancak izlediğim savaş filmleri arasında en çarpıcı olanlardan biriydi. Savaşın kişiden çaldığı hayatı, hayalleri, beklentileri birinci ağızdan aktaran bir film. Gerçekten başarılı bir yapım olmuş.
0
9 months ago
atillalkan profile photo
atillalkan
Çarpıcı bir film.Çok çok fazla vicdan azabı.
2
11 months ago
ZEYOVIC profile photo
ZEYOVIC
Başlarda biraz sıkıldım ama sonunda öyle bi ağlattı ki ... Etkisinden kurtulması zor
0
over 1 year ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Suratıma bir tokat atılmış gibi hissettim. Senaryo beklentilerin çok üstünde. Sıradan olmayan bir aşk, sıradan olmayan bir romantizm. Ve baştan sona pişmanlık var. İzlenmeli.
0
almost 2 years ago
eskon profile photo
eskon
bildik bir janr.. fakat başarılı bir şekilde filmleştirilmiş. ucuz romantizmlerden bıkmış aşk filmi severler için bulunmaz nimet
0
2 years ago
Neclaa profile photo
Neclaa
Bir hatanın insanın hayatını nasıl değiştirebileceğini gösteren harika bir film. Tekrar izlenir..
2
over 2 years ago

Who liked Atonement

Who wishlisted Atonement

Shelves that Include Atonement

Interesting content shared about Atonement

^ Back to Top