August: Osage County (2013) poster

August: Osage County (2013)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
121 minutes
Ricky.McFloyd Weston ailesi tam bir karmaşa ve kaos içerisindedir. Beverly ve Violet Weston'ın üç kızı ve bir torunu vardır ve günleri bir hayli şamatalı geçmektedir. Tüm aile bir araya gelir ve Ağustos ayında Oklahoma' da büyük bir evde geçirecekleri bir tatile çıkar. Ancak bu kalabalık bir araya geldiğinde cennet gibi bir tatili hayal etmek imkansızdır. İlaç bağımlısı Violet'ın çocuklarıyla, özellikle de Barbara ile pek de iyi bir ilişkisi yoktur ve sürekli tartışmaktadırlar. Ailenin en büyük kızları ise, kendisini aldatan kocasıyla ve ergenliğe giren kızının sorunlarıyla uğraşmaktadır. Her bir aile ferdinin kendini aşacak sorunları vardır ve gidişat tüm ailenin dengesini sarsar. Weston ailesi, geleceklerini tamamen değiştirecek bir yere doğru sürüklenmeye başlar.

Vervain profile photo
Vervain
Filmin içinde barındırdığı öğeler çok gerçek. Sadece Meryl Streep ve Julia Roberst'ın performansları için bile izlenebilir.
1
16 days ago
Philosophy profile photo
Philosophy
Harika bir oyuncu kadrosu olsa da senaryonun kasveti filmi aşırı boğmuş.
0
5 months ago
phoebe profile photo
phoebe
Hiçbir şeye benzemiyor, müthiş sıkıcı. Sadece oyuncular iyi ama bu kadar iyi oyuncular böylesine kötü senaryoda yer almış anlamadım????
0
6 months ago
Lioness profile photo
Lioness
Tam bir Dallas vakası :) İdare eder bir film....
0
10 months ago
sisyphos77 profile photo
sisyphos77
Meryl Streep çok başarılı
1
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Entriklalarla dolu dram ağırlıklı bir aileye yakından bakış. İki dalda oscar'a aday olsa da oldukça sıkıldım diyebilirim. ki aday oldukları en iyi kadın ve en iyi yardımcı kadın rollerini de çok beğenmedim. Julia Roberts iyiydi fakat Streep pek karaktere bağlayıp dramını hissettiremedi bana.
1
over 1 year ago

Who liked August: Osage County

Who wishlisted August: Osage County

Shelves that Include August: Osage County

Interesting content shared about August: Osage County

^ Back to Top