Avaze gonjeshk-ha (The Song of Sparrows) (2008) poster

Avaze gonjeshk-ha (2008)
(The Song of Sparrows)

Tags
Director
Country
Iran
Runtime
96 minutes
BuseY. Amir, sorumlusu olduğu çiftlikten kaçan bir kuş sebebiyle işsiz kalır ve işitme engelli kızının işitme cihazını tamir için Tahran'a gider.Hiç beklemediği bir iş kapısı açan şehir , karmaşası ve çeşit çeşit insanlarıyla dürüst ve cömert ve yumuşakbaşlı dünyasını ne kadar etkileyecektir.

Aaisha profile photo
Aaisha
Harika harikaa 😍😍😍😍
3
7 days ago
selinblgn profile photo
selinblgn
İran sineması bu filmle gönlümü kazandı diyebilirim.Gördüğüm en doğal ve içten filmlerden biri ...Kesinlikle izleyin derim.
9
10 months ago
SoulArt profile photo
SoulArt
İran sinemasının en sevdiğim yönü en basit konuyu bile sürükleyici bir şekilde anlatıyor olmasi sanırım. Bu filmde çok başarılı buldum. oyuncular çok gerçek ve bizim insanımıza çok benziyor karakterler. bazı kelimeler aynı. İbrahim Tatlıses dinlemeleride işin. cilasi :). çok beğendim tavsiye ederim. bide baba evin direğidir yaw..
4
1 year ago
otekiben profile photo
otekiben
bu sekilde hayata tutunmaya calisan insanlari anlatan filmler her zaman etkiliyor beni...ve simdiye kadar izlediklerim arasinda hic bos cikmadi...
8
2 years ago
BuseY. profile photo
BuseY.
sıradan bir hikaye olmasına rağmen çok etkileyici. oyunculuklar tabi ki yine harika! samimi ve aynı zamanda yüzde tebessüm bıraktıran bir film. sanırım yavaş yavaş iran sinemasına ilgim artıyor.
0
over 2 years ago

Who liked Avaze gonjeshk-ha

Who wishlisted Avaze gonjeshk-ha

Shelves that Include Avaze gonjeshk-ha

Interesting content shared about Avaze gonjeshk-ha

^ Back to Top