Babylon A.D. (2008) poster

Babylon A.D. (2008)

Country
France
Runtime
90 minutes
Arcadia Filmde Gorsky, Aurora adında manastırdan bir kadının Rusya’dan Çin’e götürülmesi için misyoner Toorop’u görevlendirir. Dönüşte ciddi bir miktarda para ve temiz bir pasaport sahibi olacaktır. Toorop, birlikte çıktıkları bu yolculuk sırasında Aurora’nın özel yeteneklerinin olduğunu fark eder. Bu sırada bir gün haberlerde Noelite Manastır’ın bombalandığını görürler. Aurora, hem bakire olup hem de ikizlere hamile olduğunu söyleyince Toorop, üstlenmiş olduğu görevin ardında tekinsiz bir takım şeylerin olduğunu ve kendisi ile Rahibe Rebeka’nın, Gorsky’nin planlarına dahil olmadığını anlar.

Sherlock.1854 profile photo
Sherlock.1854
Vin Diesel filmi Vin Diesel'in profilinde yok. Sitenin veritabanı tablo ilişkilendirmesi pek başarılı değil anlaşılan...
0
almost 2 years ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
izlediğim en kötü filmler listesinde ilk 10 a girer. Sakın izleme hatasına düşmeyin.
0
2 years ago
Astronom profile photo
Astronom
ne yazik ki cok cok cok kotu olan ve vin diesel in ortalama film kalitesine (ki cok yuksek degildir bence) bile ulasamayan bilim kurgu filmi.

film 1 saatten biraz daha uzun suruyor ve bitmiyor. evet gercek anlami ile bitmiyor, yani filmin bir sonu yok. neye ne kadar spoiler yazmak lazim bilemedim simdi, fakat film sanki ekibin bir yerlerde cani sikilmis ya da parasi bitmis de, hadi burada keselim yeter artik demisler ve o an ellerinde ne varsa onu gosterime sokmuslar hissi veriyor.

hikayede yerine oturmayan bir suru tas var, bir yerlerde 2017 den sonra gectigini anliyorsunuz ama kesin bilgi vermemisler.

bir de artan petrol fiyatlari sayesinde rusya'nin yeniden sahalara donmeye calistigi bir donemde rezalet cokmus kokusmus eski sovyet cumhuriyetleri ve steril piril piril modern amerika ilginc olmus.

ustune ny sokaklarinda dolasan kucuk arabalar, modern taksiler ile 2008 range rover birlesimi komik geliyor.

ben cok nadiren bu yorumu yaparim ama gercekten cok cok cok kotu bir film, kesinlikle izlemeyin derim
0
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Toorop, pek çok savaşta yer almış ve 21. yüzyılın başından beri dünyayı yerle bir eden savaşlardan sağ olarak kurtulmuştur. Doğu Avrupa’yı kontrol eden mafya, bu ücretli askere çok tehlikeli bir görev verir: Aurora isimli gizemli bir kadını Rusya’dan alıp New York’a götürme ve güçlü bir tarikata teslim etme görevi…
0
over 2 years ago

Who liked Babylon A.D.

Who wishlisted Babylon A.D.

Shelves that Include Babylon A.D.

Interesting content shared about Babylon A.D.

^ Back to Top