Back to the Future Part III (1990) poster

Back to the Future Part III (1990)

Director
Country
USA
Runtime
118 minutes
TAGUT Marty ve Dr. Brown 1955'te Biff'in yaptığı değişikliği düzelttikten sonra fırtınalı havada kendi zamanlarına dönmeye hazırlanırken zaman makinesine yıldırım düşer ve kaybolur.1955'te mahsur kalan Marty'e o gün o saatte kendisine verilmek üzere doktordan mektup gelir. Doktorun kazayla 1885 yılına gittiğini ve o şartlar altında tamir edilemeyen zaman makinesinin gömülü olduğu yeri mektuptan öğrenen Marty, 1955 yılındaki Doktorun yanına yeniden gider. 1955 yılının teknolojisiyle zaman makinesi yeniden kullanılır hale geldikten sonra Marty, 1885 yılına gidip önce doktoru kurtaracak sonra kendi zamanlarına döneceklerdir.Planlarındaki atladıkları tek nokta ise, 2015 yılında eklenen geri dönüşümlü reaktörle elektrik sorunu kökten hallolmuştur fakat vahşi batı devrinde işlenmiş dizel benzin yoktur!

Brook profile photo
Brook
Seri olarak güzel bir filmdir. Ara ara izlemekte fayda var dediğim benim efsanelerimden :)
1
9 months ago
mervyazc profile photo
mervyazc
seri olarak güzel bir yapım.Bu bölüm bence serinin en kötüsüydü.Keşke Clara rolünde başkasını oynatsalarmış.kesinlikle mükemmel bir seri.Kısacası tüm bölümleri birbirini tamamlamış.
1
1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Serinin belki en kötü filmiydi ama yine de çok eğlenceliydi. Sadece şu Clara karakteri bence filmi olumsuz yönde etkilemiş.
1
1 year ago
PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Serinin son filmi. Çok kötü diyemem ama artık bir şekilde hikayenin tamamlandığını belli eden bir final. 2. filme göre daha fazla mantık hataları mevcut ama seriye yine de güzel bir nokta konulmuş. Ayrıca imkanınız varsa 3 filmin de ekstralarını izlemeyi es geçmeyin. Tam bir bütün olmuşlar diyebilirim.
0
over 1 year ago
Semraykut78 profile photo
Semraykut78
.
0
2 years ago
haticegorken profile photo
haticegorken
çoook eğlenceliydi bu seriyi ard arda izlemek :)
0
2 years ago

Who liked Back to the Future Part III

Who wishlisted Back to the Future Part III

Shelves that Include Back to the Future Part III

Interesting content shared about Back to the Future Part III

^ Back to Top