Backtrack (2015) poster

Backtrack (2015)

Director
Runtime
90 minutes

KlaketKafa profile photo
KlaketKafa
Adrien Brody bile kurtarmıyor kardeşim! Öyle kötü öyle gereksiz bir film olmuş bence. Sanki yönetmen/kurgucu/senarist filme büyük bir hevesle başlamışlar da yarısında sıkılıp "amaaen gerisini de çekiverelim-yazıverelim gitsin demişler de aceleye gelmiş gibi bir havası var filmin. O kadar tahmin edilebilirdi ki senaryosu bir gram şaşırmadım izlerken. Ahh Akademi ödüllü Adriencım ahh ne diye oynarsın böyle zattirik, ikinci hatta üçüncü dördüncü sınıf bir korku filminde =/ Küçük bir ekleme: beyincik, muratdnmz'in film özetini "sürpriz kaçırıcı, heves kırıcı" bulmuş. Filmin fragmanı bile başlı başına spoiler içerdiği için ben pek şaşırmadım o özete. Ha tabii bunlar güzel şeyler mi? Tabii ki değil ama adamlar kendi filmlerinin fragmanını bile spoilera boğarken, bu eylem yanında çok masum kalıyor =]
2
5 months ago
sabriayes profile photo
sabriayes
gizem türünün son zamanlardaki iyi denilebilecek örneklerinden. senaryo ilk başlarda bu tür filmlerin klasik çizgisinde ilerlese de sonradan kendine özgü bi hal almış. bu açıdan izlemeye değer.

ayrıca özet kısmındaki spoiler filmin gizemini kaçırıcak cinsten değil zira filmde bu durum açıkça belitrilmiş, filmin esas meselesi bu duruma nasıl gelindiği ile ilgili.
5
6 months ago

Who liked Backtrack

Who wishlisted Backtrack

Shelves that Include Backtrack

Interesting content shared about Backtrack

^ Back to Top