Bad Boy Bubby (1993) poster

Bad Boy Bubby (1993)

Tags
Director
Country
Australia
Runtime
114 minutes
Arcadia Bad Boy Bubby yıllarca annesi tarafından evde kapalı tutulan ve horgörülen Bubby'nin dış dünyayla 35 yaşında, ilk kez tanışmasını anlatan , Venedik Film Festivali'nde Jüri Özel ödülü almış bir film.

Bhrpst profile photo
Bhrpst
Bu filmin bu kadar geri planda kalmasını anlamıyorum, kimi konularda harika göndermeler olan bir film. Spoiler işine hiç girmiyim,kesinlikle izleyin görün :) Filmi izlerken aklımda Room vardı hep. Room'un farklı finallendirilmiş halinin devam niteliğindeydi benim için :) Karakterler de uyumluydu hani. İyi seyirler şimdiden.
3
5 months ago
Arcadia profile photo
Arcadia
Bubby kendisini öyle bir izletti ki, bırakın film ne zaman bitti demeyi bir ikincisi olsun da onun hikayesine devam edeyim istedim. Kurgu konu ve işleyiş sizi filme bağlıyor çünkü. Bunlar bu filmi mükemmel yapmaya yetmez çok rahatsız edici unsurlarda var filmde..Belli bir yaş kitlesinin altındaki çocuklarda psikolojik sorunlara bile neden olabilir. Ama her şeye rağmen bana merak içinde kendini izlettirebildi
1
5 months ago
shieldmaiden profile photo
shieldmaiden
Sosyal deney tadında, gerçekçi bir film. Bitene kadar Bubby'e karşı bütün hisleri besliyorsunuz. Acıyı, aşkı, hüznü, sevinci tattığı anlar o kadar hoş ki...
Diğer yandan filmdeki hayvan istismarına karşı diyecek bir şey bulamıyorum. Bunu yapan ilk film değil.Sonuncusu da olmayacak. Fakat her türlü sahneyi kamera hilesiyle, bilgisayar teknikleriyle bambaşka yansıtabilen yönetmenler konu hayvanlar olunca nasıl bu kadar acımasız olabiliyorlar, aklım almıyor.
3
1 year ago

Who liked Bad Boy Bubby

Who wishlisted Bad Boy Bubby

Shelves that Include Bad Boy Bubby

Interesting content shared about Bad Boy Bubby

^ Back to Top