Bad Boys (1995) poster

Bad Boys (1995)

Director
Country
USA
Runtime
119 minutes
Ricky.McFloyd Miami'de iki ortak narkotik detektifi: Marcus Burnett (Martin Lawrence) ve Mike Lowrey (Will Smith) yepyeni bir işe başlarlar.Marcus ailesine çok bağlı,emekliliğin bir an önce gelmesini isteyen ve tehlikeyi pek sevmeyen bir detektifdir.Mike ise oldukça çapkın,tehlike seven ve ayrıca ailesindende ona miras kalan bir polistir.Fakat bir gece çok ustaca bir planla 100 milyon dolarlık eroin polislerden çalınır.Olayın başındaysa Fouchet (Tcheky Karyo) vardır fakat bunu polisler pek bilmemektedirler.Burnett ve Lowrey işe bakmaya çalışırlar.Mike eski arkadaşı Maxiden yardım ister.Maxi biraz Mikeden hoşlandığı için yanında pek para kazanamayan oda arkadaşı Julie Mott (Téa Leoni)'uda alarak biraz bilgi toplamaya çalışır fakat sonuç Maxinin ölümüyle sonuçlanır.Olanların hepsini gören Julie kaçmaya başlar.Maxinin ölümüyle yıkılan Mike ise tüm gece ortadan kayb olur.Julie polisleri arar fakat sadece Mike ile konuşacağını belirtir.Ve ardından mecburen Marcus kendisini Mike diye tanıtır ve bu daha sonra başlayacak olaylar zincirinin sadece başlangıcıdır.

PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Will Smith ve Martin Lawrence çok uyumlu olmuş. Aksiyon yönünden bekleneni veriyor. Komedi yönü ise stres atmalık. Michael Bay ise bildiğiniz gibi herşeyi patlatarak üstüne düşeni yapıyor. Téa Leoni ise filmin bonusu.
0
7 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Harika bir aksiyon komedi filmi gerçekten. Serisi daha doğrusu ikinci film de mükemmeldir. İkili harika komedi yönünden ise Lawrence bir çok yerde hareketleri ve tavırlarıyla güldürüyor :) tekrar tekrar izleyeceğim filmlerden. Önümüzdek iyıl serinin 3. filmi de çıkacak sanıyorum.
2
10 months ago
furkandr profile photo
furkandr
çok güzel eğlenceli bir filmdi türkçe dublajınıda harika yapmışlar :)
0
2 years ago

Who liked Bad Boys

Who wishlisted Bad Boys

Shelves that Include Bad Boys

Interesting content shared about Bad Boys

^ Back to Top