Bajrangi Bhaijaan (2015) poster

Bajrangi Bhaijaan (2015)

Director
Country
India
Runtime
163 minutes
damla. Sesinden mahrum Pakistanlı küçük bir kız, Hindistan’da kaybolur. ve Bajrangi Müritlerinden olan Pawan Chaturvedi bu karşısına çıkan küçük dilsiz kızı ailesine kavuşturmayı kendine amaç edinir.

megung profile photo
megung
helal olsun valla daha bişey demek gelmiyor içimden..
3
1 month ago
muratalkas profile photo
muratalkas
Film biraz uzun olabilir ama gözünüzü kırpmadan sıkılmadan izleyeceğinize emin olabilirsiniz. Filmin sonunda boğazınız düğüm düğüm olacak. Çok başarılı keyiflee izlemeniz dileğiyle... 8/10
0
2 months ago
heyyybrotherr profile photo
heyyybrotherr
tekrar tekrar izleyeceğiniz bir film kimi zaman gözleriniz dolarken kimi zaman güzel bir tebessüm yaratıyor yüzlerde.. tek kelime ile çok iyi;)
0
3 months ago
elganja. profile photo
elganja.
bizde, sevgi nedir? diye efsane bir film vardır. sevgiyi anlatır ve sevgiyi sorgulatır. aslında o anlattığı sevgi değildir aşktır. eğer o film de anlattığı sevgi ise bu filmde anlatılan nedir? diye sormak istediğim film.

bu film sevgidir.
0
7 months ago
BuseY. profile photo
BuseY.
Hindistan-Pakistan sorununu farklı bir şekilde işlemişler. Dürüstlük, sevgi, din, birliktelik.. Verilen mesajlar çok güzeldi. Hele Shahida’nın oyunculuğu, o mimikler, bayıldım! Hem eğlendiriyor hem hüzünlendiriyor, farklı duyguları bir arada yaşatan etkileyici bir film. Ayrıca Pakistan ve Hindistan’dan çok güzel yerler de görmüş oldum, gerçekten mutlu etti beni. Salman’dan daha fazla böyle filmler görmeyi isterim.
2
8 months ago
Aaisha profile photo
Aaisha
Sanat dediğin sanatçı dediğin budur. İnsanlara insan olmayı öğreten... Önemli olan bir Pawan ,Bhajrangi Bhaijaan olabilmektir!
2
10 months ago
mklbyt6321 profile photo
mklbyt6321
tek kelimeyle MÜKEMMEL bir film.... Allah bağışlasın ne kadar tatlı bir kız o yaaaa :) böyle bir kızın olsun dünyalar senin olur zaten :):):)
3
12 months ago
bilgeytz profile photo
bilgeytz
mükemmel bi film...
hindistan ve pakistan yıllardır düşman ama özünde iyiysen düşmanlık nedir bilmezsin izlemeli böle filmleri ki kendimize çeki düzen verelim
0
12 months ago
Emirze profile photo
Emirze
Bir ben mi beğenmedim bu filmi...
1
12 months ago
NickMickYok profile photo
NickMickYok
Bu film için destan yazılsa bile muhteşemliği tam anlamıyla ifade edilmiş olamaz..O yüzden kısa kesiyorum anladınız siz izlemek için saniye beklemeyin.. Bide bi tavsiye yanınızda selpak bulunsun :)
4
1 year ago
ENeMyPeAcE profile photo
ENeMyPeAcE
gereksiz uzunluk ve gereksiz dansların haricinde (ki onlar kültürleri) iç burkan, zaman zaman güleceğiniz zaman zaman ağlayacağınız tarzda...hint filmi seviyosanız kaçırmayın
0
1 year ago
neway profile photo
neway
Çok güzel bir hikaye, duygulanmamak elde değil. Film de olsa böyle içten, temiz insanların olması insanı iyi hissettiriyor.
5
1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Film değil bu bir hayat dersi bir hayat terübesi. Adeta tüm olanları ve duyguları yaşadım, tarifsiz bir yapım. Bu tür yapımlara ne söylesen az sayflarca üzerine yazı yazılabilir. Kültür çatışmalarından, internet ve medyanın gücüne kadar her şeye değinmiş çok şeyler anlatan, yaşatan bir tecrübe oldu benim için. Ayrıca şu masum insanları sırf saçmasapan birkaç nedenden dolayı birbirine düşüren gereksiz yere kan dökülmesine can yakılmasına neden olan; buralardaki insanları maddi olarak yetmemiş bir de manevi olarak sömüren Batılı katil köpeklere yazıklar olsun. Başka söze gerek yok. caglaaaa ya ve damla. ya beni bu yapımla bu tecrübeyle buluşturdukları için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
6
over 1 year ago
duyanolmaz profile photo
duyanolmaz
Salman Khan'la bu filmde tanıştım ve çok doğru bi başlangıç yaptığıma inanıyorum :) Öyle sıcacık bi film ki. İzlediğim çeviri de bi çevirmen notu vardı filmin sonunda ve cidden son noktayı koydu. "Önemli olan bir Pawan bulmakta değil birilerinin hayatında Pawan olabilmek." Mutlaka izleyin. Bollywood severler zaten kaçırmamalı bu filmi. Bollywood'un mucizevi ve sıcacık bir öyküsü. :)
6
over 1 year ago
caglaaaa profile photo
caglaaaa
Eveeeet.. Bunu da Pk, Taare Zameen Par, 3 Idiots, My name is Khan gibi filmlerin arasına almak lazım.. Duygusallık ötesi, sımsıcak,samimi bi Hint filmi daha merhaba diyor bize efenim.. İzlemelisiniz.. bakın kesinlikle izlemelisiniz. Ayrıca Bollywood'un 3 Khan'ın dan Salman'ın en iyi filmi de karşınızda artık...
(salman gibi aksiyon filmlerinde bol oynayan insandan çok farklı bişiy çıkmış ortaya Pk masumluğu görüyorum)

Bu da filme damgasını vuran şarkı dinleyin eğlenin.. Selfie le le reee
https://www.youtube.com/watch?v=zF6sF85yV9s
7
over 1 year ago
damla. profile photo
damla.
Yine yapmışlar yapacaklarını bu nassıl bir film.. duygusal bir insanım ben ya gözyaşlarımı tutamadım. Harika bir bollywood yapımı. çok anlamlı güzel bir film olmuş. Sakın kaçırmayın derim. Salman Khan'ı naif rolüyle çok seveceğinize eminim. Ben beğendim hemde çok.
5
over 1 year ago

Who liked Bajrangi Bhaijaan

Who wishlisted Bajrangi Bhaijaan

Shelves that Include Bajrangi Bhaijaan

Interesting content shared about Bajrangi Bhaijaan

^ Back to Top