Bana Adini Sor (2015) poster

Bana Adini Sor (2015)

Director
Country
Turkey
Runtime
110 minutes

arifcicek profile photo
arifcicek
Şimdi ülkemizde çekilen o kadar çok sabun köpüğü filmini düşünürsek bence onlardan daha iyi bir filmdir. Verilmek istenen ders verilmiş, oyunculuklar gayet olmuştur. Sadece senaryo bunların yanında biraz vasat kalmış, o kadar . Bu arada şarkı gayet başarılı #kalölenekadar
0
3 months ago
FairyTalee profile photo
FairyTalee
çok güzeldi film. iyi işlenmiş bi konu.
1
4 months ago
patlican profile photo
patlican
Filmin konusuna yazık olmuş.. cok daha güzel olabilirdi cok ayrıntı atlanmış insanın gözünü doldurmuyor.. ama icinde bi şarkı vardı ki o versiyonu iyiki izledim dedirtti güzel şeyler hatırlattı :) onun dışında olmamış bu film..
0
8 months ago
mrfaruk profile photo
mrfaruk
yav bu filmin neyini beğendiniz allah aşkına.Konu kopuk kopuk gidiyo saçma sapan sahneler var mesela hakanın dayak yediği sahnede sağır kız nasıl bir sey duymuş gibi kosarak geliyo biri açıklasın lütfen.kısacası bi çok konunun ucu açık bırakılmış vasatında altında bir film
0
1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
film en böyle katı insanı bile çözer buz eder arkadaş , o ne filmdi ya gözlerimi kırpmadan damla damla süzüldü gözyaşlarım ... başak parlağın oyunculuğu her ne kadar wasat kalsa da , Engin ve Özge harika oyunculuk çıkartmışlar , özellikle Engin Hepileri oyunculuğun hakkını fazlasıyla wermiş , hani böyle çok neşeli bi ruh hali içindeyken bile beni çok ağlattı artık duygusal modda ne olurdu bilemem ... film bitince aslında ne kadar boş şeyler için üzülüp ne kadar değmez şeylere sanki hayatımız yıkılıyormuş gibi dawrandığımızı anladım .. welhasıl çok güzel filmdi ya çok beğendim ..
2
1 year ago
starch profile photo
starch
Diğer yorumlara aynen katılıyorum. Konu, mekan, dekor, oyunculuk çok iyiydi diyeyim..
5
1 year ago
burcst profile photo
burcst
aşkın en ağır sınanma şekli budur herhalde..başta romantik ama sonlara doğru dramı ağırlaşıyor, ağlattı ama sevdim bu filmi,içe işliyor; belki de oyunculuklar çok iyi olduğundandır.Özellikle Engin Hepileri'nin akıl almaz, inanılmaz oyunculuğu karşısında diycek bir şey bulamıyorum.Kendimi sahneye atıp ''and the oscar goes to'' diyesim var :) sonlara doğru o dans da çok şık olmuş.
5
1 year ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Ay filmde o kadar hastalık vardı ki ciğerim soldu. Çok da üzüldüm tabii. Ve bu kadar dram arasına sığdırılmış müthiş bir Kafkas dansı vardı ki böyle bir zariflik olamaz. Değinmeden geçemeyeceğim ''Engin Hepileri'' hayatının rolünü oynamış. Bir sonraki yapımında bunun üstüne geçmesi lazım :)
2
over 1 year ago

Who liked Bana Adini Sor

Who wishlisted Bana Adini Sor

Shelves that Include Bana Adini Sor

Interesting content shared about Bana Adini Sor

^ Back to Top