Before I Wake (2015) poster

Before I Wake (2015)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
97 minutes
Ricky.McFloyd Jessie ve Mark, genç oğulları Sean’ın ölümünden sonra 8 yaşındaki Cody’yi evlat edinmeye karar verirler. Cody her yönden sevimli, sıcakkanlı ve sevgi dolu görünmektedir, uyumaktan korkması dışında. Bir süre sonra, Cody'nin rüyasında gerçeği gördüğünü öğrenirler. Jessie yas tutarken, Cody’nin bu doğa üstü yeteneklerini ölen oğluyla iletişim kurmak için kullanır. Sonra Cody’nin kabuslarının da ikisinin deneyimlediği yoğun merak ve korkuyla, bir çocuğun oluşturabileceği gerçek olduğunu öğrenirler. Yeni ailelerini kurtarmak için Jessie ve Mark, Cody’nin kabuslarının arkasında yatan gerçeği çözmek zorundadır.

eminuk profile photo
eminuk
Çok beğendiğim söylenemez. Korktuğum sahne pek olmadı.Hikayesiyle saçma sapan korku filmlerinin bir tık ötesinde.
0
22 days ago
Lioness profile photo
Lioness
Konu çok daha iyi işenebilirdi büyük bir hayal kırıklığı oldu benim için. Oysa Fragmanı ne etkilemişti beni... Ufaklığın hakkını vermem lazım ama mükemmele yakınbir oyunculuk sergilemiş.
4
2 months ago
Insomniac profile photo
Insomniac
Fragmandan ne umdum, filmde ne buldum... Beklentimin üstünde oldukça iyiydi. Alışılagelmiş senaryolardan farklı güzel bir film. Yine de bu türün kabul edilmesi gereken mantık hataları illa ki vardı. Sıkılmadan izlenebilir.
3
3 months ago
ecemcelikkol profile photo
ecemcelikkol
Artık her korku filminde rastladığımız klişe konulardan uzak fikir olarak beğendim. Finalini çok tatmin edici bulmasam da Jacob Tremblay için izlenir.
1
3 months ago

Who liked Before I Wake

Who wishlisted Before I Wake

Shelves that Include Before I Wake

Interesting content shared about Before I Wake

^ Back to Top