Before Sunset (2004) poster

Before Sunset (2004)

Country
USA
Runtime
80 minutes
osmanozdemir Bir önceki karşılaşmalarından dokuz sene sonrasında geçen ikinci filmde Celine ve Jesse karakterlerini her ne kadar artık olgunlaşmış, daha ciddi ve bir nebze mesafeli görüyor olsak da, bir süre sonra pes edip içlerindeki gençliği daha fazla tutamayışlarını, enfes Fransız kafelerindeki sonu olmayan sohbetler eşliğinde izlemekteyiz. Diyalog üzerine kurulu filmlerin sıkıcı olduğu gerçeğini kırarak insanın yüzünde her an bir tebessüm bırakabilecek bir filmdir.

MeKa profile photo
MeKa
Arada durdurup nefes almanız, kafanızı dinlemeniz gerekebilir çünkü gerçekten durmaksızın konuşuyorlar :) İlk ya da son filmdense bunu daha çok sevdiğimi söyleyebilirim. Üzerinde durulan konular, tartışılan fikirler daha ilgi çekici ve daha gerçekçiydi. Tavsiye ederim.
1
1 year ago
damla. profile photo
damla.
Serinin ilk filmi aşık olmayı anlatırken, ikincisi aşk peşinden koşmayı anlatıyor. Anlatım dili o kadar başarılı ki klişe denebilecek olayları bile sıkılmadan izliyorsunuz. En az ilki kadar başarılı..
1
1 year ago
caglaaaa profile photo
caglaaaa
Aradan uzun yıllar geçmesine rağmen aynı ruhu taşıyan birbirlerine karşı olan samimiyetleri, sevgileri, hazları hiç tükenmemiş iki pejmürde insan... Filmi izledikten sonra her insan böyle bir tutku ister karşısındakinden eminim.. En az ilki kadar iyiydi.. Julie Delphy'den gitar eşliğinde dökülen o güzel şarkı büyüleyiciydi..
3
1 year ago
burcst profile photo
burcst
En az ilk film kadar sevdim bunu da, hatta bazı diyaloglar çok daha gerçekçi geldi.süresinin çok uzun olmaması ve tadında bırakması da güzeldi.İlk film 20li yaşların enerjisini taşırken bu film 30lu yaşların enerjisindeydi ve her şeyiyle harika yansıtmışlar insanların ve ilişkilerin dönemeçlerini..bu seri tekrar tekrar izlenesi benim için.
3
1 year ago
cnelif profile photo
cnelif
en sevdiğim romantik film üçlüsü <3
0
almost 2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Ben seriye pek fazla ısınamadım açıkcası. Kötü film değil kesinlikle ama 80 dklık filmin 2 dk başlangıç 5dk da bitişi desek kalan 73 dk sı diyalog. Onu dışında da hiçbir şey yok. Pek benim sevdiğim tarzda bir film değildi.
0
2 years ago
aysegulsim profile photo
aysegulsim
üçlemenin içinde en sevdiğim, en benimsediğim..
4
2 years ago
Sunlounger profile photo
Sunlounger
Sıcak bir film..Replikleri içten ve vurgulayıcıdır
0
2 years ago
umrant profile photo
umrant
Romantizmin en konuşkan hali.Tipik romantik filmelerden ayrı olarak,içinde daha geniş oranda gerçeklik taşıyor.Bütün seriyi izleyince ise yaşlanmak diye bir şey var sonucu sizi biraz kemiriyor.July Delphy Ve Ethan Hawke bu zor romantizmin üstesinden gelmiş.Keyifle,merakla,tartışarak izlenir...
6
over 2 years ago
Rozbud profile photo
Rozbud
'Sen bana bakma, Ben senin baktığın yönde olurum..'

~Özdemir ASAF
4
over 2 years ago

Who liked Before Sunset

Who wishlisted Before Sunset

Shelves that Include Before Sunset

Interesting content shared about Before Sunset

^ Back to Top