Beginners (2010) poster

Beginners (2010)

Director
Country
USA
Runtime
105 minutes
burcst Annesinin ölümünden 6 ay sonra babasının gay olduğunu öğrenen Oliver, geçmişte annesiyle babasının yaşadığı mutsuzluktan kendisini sorumlu tutmuş, onları bir arada yaşamaya mahkum ettiğini düşünmüştür.Bu yüzden, hata yapmaktan, bağlanmaktan ve güvenmekten korkan Oliver hayatındaki hiçbir kadınla anlamlı bir ilişki kuramamıştır..kendisi gibi biriyle karşılaşana kadar..''Yeni Başlangıçlar'', aşkı yeniden bulmanın hikayesidir..Ve görünen o ki Oliver'ın en büyük yol göstericisi köpeği Arthur'dur. // Six months after his mother dies, Oliver's father tells him something startling: "I am gay." His father is 75 and was married for 38 years. Oliver himself is about 38 when he learns this news and is in a different sort of closet: Afraid of failing, afraid of commitment, afraid to trust, he has never had a meaningful relationship. "Beginners" is about how both men find love. It is a film in which only a dog named Arthur seems to hold everything in perspective.

burcst profile photo
burcst
Hayatın içinden, çok hassas bir film.. yine burcu balık olan filmlerden, bu yüzden çok sevdim.İncinmemek adına yaşanan gelgitler, iç hesaplaşmalar ve özgür kalışlar çok güzel yansıtılmış.Farklı bir tarzı var ama kesinlikle duygulara direk dokunuyor, hatta bazı sahnelerde gözlerim doldu.Hayatta kendine rağmen beginner olmak gerçekten cesaret ister.Aksiyon bekleyenler,içsel anlatımları sevmeyenler uzak dursun.
5
11 months ago
bernausanmaz profile photo
bernausanmaz
tertemiz bir film. yönetmenin ara ara sahne aralarına serpiştirdiği ufak marjinal hamleler dışında durağan, naif bir akışı var. karakterler doğal, samimi. herşeyden öte film, hayattaki o, dışarıdan korkunç gözüken 'beginner' olma evresinin içine girildiğinde bir o kadar heyecanlı olduğunu bütün doğallıyla vermiş.
3
12 months ago
Aaisha profile photo
Aaisha
Sonu olmamış mı ne -_- genel anlamda dinlendirici alttan mesaj verici bi filmdi.kötü değildi ama öyle çok da iyi değildi. İzlediğim sitede övmüşler de övmüşler.öyle beklentisiz izleyin yani :) bi de yine ve yine film adı çevirisi berbatt:)
0
1 year ago
otekiben profile photo
otekiben
sasirtmaya calismadan, olaganustu karakterler sunmadan, fantaziye kacmadan da guzel bir film olabilecegini gosterenlerden...
4
2 years ago
cinemarty profile photo
cinemarty
Kapsadığı türleri layıkıyla veren bir film. İzlemesi gerçekten keyifliydi.
1
over 2 years ago

Who liked Beginners

Who wishlisted Beginners

Shelves that Include Beginners

Interesting content shared about Beginners

^ Back to Top