Beverly Hills Cop III (1994) poster

Beverly Hills Cop III (1994)

Director
Country
USA
Runtime
104 minutes
KerseL Eddie Murphy, Detroitli polis memuru Axel Foley olarak bu hareketli macerayla geri dönüyor. Axel Foley, araba hırsızlığı yapan bir çeteyi takip ederken patronunu öldüren katille karşılaşır. Katilin peşine düşen Axel, bir anda kendini kalpazan mafyasının içinde bulur ve olayı araştırmak için Los Angeles'a gitmek zorunda kalır.

Trailer not available.

PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Serinin sevdiğim tek filmi. Daha az dialog daha fazla aksiyon.
0
8 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Yine güzeldi eğlenceliydi fakat ilk iki film gibi değildi. Zaten Axel Foley bile farklıydı. Sanki serinini üçüncü filmi değil de aynı isimde ve polisiye komedi olarak farklı bir filmde oynamış gibiydi Eddie Murphy. Yine de çocukluğumun serisidir her zaman izlerim tabi :)
1
almost 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Detroit'te yaşayan Axel Foley'in şefi Douglas Todd bir baskın sırasında vurulur. Douglas ölmeden önce Axel'dan katilini yakalamasını ister. Patronuna söz veren Axel katili bulmak için araştırmalarına başlar ve izine Beverly Hills'teki Wonder World isimli bir eğlence merkezinde rastlar. Beverly Hills'e geldiğinde Axel eski dostu Billy Rosewood ile buluşur. Taggart'ın emekliye ayrıldığını öğrenen Axel, Billy'nin yeni ortağı Jon ile tanışır. Bu sırada eğlence parkında yaşanan bir kazadan kıl payı dönülür ve Axel iki çocuğun hayatını kurtarır. Kaza ile ilgili güvenlik şefi ile görüşmek isteyen Axel şaşkınlıa düşer: Douglas'ın katili karşısındadır.
1
over 2 years ago

Who liked Beverly Hills Cop III

Who wishlisted Beverly Hills Cop III

Shelves that Include Beverly Hills Cop III

Interesting content shared about Beverly Hills Cop III

^ Back to Top