Beyaz melek (The White Angel) (2007) poster

Beyaz melek (2007)
(The White Angel)

Tags
Country
Turkey
Runtime
115 minutes
FairyTalee Ali ile Reşatın babası beyin kanseri ile mücadele etmektedir. Babaları Ahmet kemoterapi tedavisi görmek zorundadır ve oğulları onu İstanbul’a getirmişlerdir. Baba Ahmet kemoterapinin verdiği rahatsızlık ve acıdan çok sıkılmıştır ve bir fırsat bulup hastaneden kaçmıştır. Çocukları telaş içinde Ahmet’i heryerde aramaktadırlar, fakat Ahmet ortalıktan kaybolmuştur. Ardından kendisini bir huzur evinde bulan Ahmet, huzurevinde yaşayanlara neler olup bittiğini anlatmaz. Oradakiler de Ahmet’in çocukları tarafından terkedilip bırakıldığını düşünürler ve orada kalabilmesi için ikna çabalarına başlarlar. Ahmet hastalığından dolayı çok yorgun ve bitkindir. Bu yüzden doğru düzgün konuşamamaktadır, güç bela da olsa konuşur ve orada kalmayı kabul eder. Çocukları Ali ve Reşat bir süre sonra Babalarını huzurevinde bulurlar, ama babalarının mutluluğunu bozmamak için huzurevinden çıkarmazlar ve bir süre orada kalmasına müsade ederler. Babalarının orada mutlu olduğunu görmeleri iki kardeşi çok etkilemiştir ve bu mutluluğu bozmak istemezler. Ahmet son günlerini acılar içinde tedavi olmak yerine mutluluk içinde geçirmeyi tercih etmektedir. Huzurevinde kalan tüm yaşlıların kendilerine özel iyi kötü bir hikayeleri bulunmaktadır. Kanser hastası olan Ahmet orada ki herkesi yavaş yavaş tanımaya ve hayat hikayelerini öğrenmeye başlar. Böylece içten içe orada ki herkesi sevmeye başlar.

alicancam profile photo
alicancam
İzledikten sonra anne ve babamı aramıştım. Tamamen dram. Merak ediyorsanız ve böyle konulara ilgi duyuyorsanız izleyebilirsiniz yoksa hiç bulaşmayın.
0
almost 2 years ago
RussellCroweHayrani profile photo
RussellCroweHayrani
Ağlamaktan gözlerim şişmişti
0
2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
buram buram acıtasyon,dram, kokan bir film yani sırf dram basılmış ( türk halkı sever ya ) izleyiciyi duygusal ruhsal bir drama sokalım diyen klasik mahsun kırmızıgül filmi .. ha film kötü mü hayır değil , ama izlerken of yeter bu ne ya da diyorsunuz .
0
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
çok güzel...izlerken gözyaşlarınıza hakim olamazsınız
0
over 2 years ago

Who liked Beyaz melek

Who wishlisted Beyaz melek

Shelves that Include Beyaz melek

Interesting content shared about Beyaz melek

^ Back to Top