Beyza'nin Kadinlari (Shattered Soul) (2006) poster

Beyza'nin Kadinlari (2006)
(Shattered Soul)

Country
Turkey
Runtime
137 minutes
yazcsefa Her yerden fırlayan kesik bacaklar, İstanbul halkını infiale uğratmıştır. Komiser Fatih olaya el koyar. Yardımcısı ise bir seri katil uzmanı olan ve ABD'de özel bir eğitimden geçmiş Doruk'tur. Psikiyatr olan Doruk belki bu vahşi katliamların çözülmesi kapsamanında uzmandır ancak yanı başındaki sorundan bihaberdir. Karısı Beyza bilinç kayıplarıyla baş etmeye çalışmakta ve kayıp zamanlarının izini sürmektedir. Komiser ve psikiyatr seri katil bulmacası içine her gün daha fazla gömülürken, Beyza da nasıl olduğunu anlamasa da kurbanlarla arasında tuhaf bir ilişki fark eder.

Trailer not available.

yazcsefa profile photo
yazcsefa
Güzel film olmuş ben beğendim özellikle Türk sineması standartlarında dikkate değer bir film. Elbette birçok kusuru var ama bunlar normal görülmeli sanırım. Yönetmenimiz farklı bir film yapmaya çalışmış ve kısmen başarılı da olmuş. Fakat filmi asıl güzel yapan oyuncuların güzel performansları diyebiliriz. En büyük kusur süresiydi, bence çok uzatılmış 1.5 saatte de anlatılırmış bu olay. Süresi nedeniyle özellikle filmin ilk saati biraz sıkıldım. Bir de olay örgüsü keşke daha da gizemli düzenlenseymiş seyirci biraz saf yerine konmuş sanki 1.5 saat olmadan her şey çözülüyor ama uzattıkça uzatıyorlar bu da biraz etkileyiciliğini bozuyor. Elbette büyük oranda başka filmlerden esinlenmeler var ama dediğim gibi bahsettiğimiz Türk gerilim sineması bu türdeki diğer filmlerimize baktığımız da güzel film. Ama genel standartlarda bakmış olsam beğenmezdim sanırım. En iyisi beklentisiz izlemek olur.
1
1 year ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Daha fazla psikolojik gerilim filmleri olmalı. Demet Evgar her girdiği karakteri o kadar iyi oynuyor ki bir süre sonra siz bile 5 kadının ayrı ayrı olduğunu düşünüyorsunuz.
0
over 1 year ago
SihirliEnerji profile photo
SihirliEnerji
bu tarz filmleri Türk sinemasında pek bulamıyoruz, daha fazla senaryo lazım . mükemmeldi film. demet şahaneydi.
0
over 1 year ago
alicancam profile photo
alicancam
Keşke hep böyle kaliteli filmler yapabilsek. Bence oyuncular ve oyunculuklar çok iyiydi. Çok doğru oyuncular kullanılmış ve Altıoklar süper bi iş çıkarmış.
0
over 1 year ago
GizemKguzel profile photo
GizemKguzel
oyunculuk süper
0
almost 2 years ago
eskon profile photo
eskon
gizemli bir suç polisiyesi. evgarın canlandırdığı kadın karakterin 5 adet kadın ruhuna bürünüşü...
0
almost 2 years ago
Mrs.Garfield profile photo
Mrs.Garfield
FİLMİN KONUSU GEREGİ BİLE OLSA BİR KADININ İÇİNDE RUHUNDA BİLİNÇALTINDA ARTIK HER NERDEYSE BU KADAR ÇOK FARKLI KİŞİLİK BARINDIRMASI BENİ ÇOK ŞAŞIRTMIŞTI
0
2 years ago

Who liked Beyza'nin Kadinlari

Who wishlisted Beyza'nin Kadinlari

Shelves that Include Beyza'nin Kadinlari

Interesting content shared about Beyza'nin Kadinlari

^ Back to Top