Big Hero 6 (2014) poster

Big Hero 6 (2014)

Director
Country
USA
Runtime
102 minutes
Blacklion Oldukça zeki bir robot tasarımcısı olan Hiro Hamada kendisini bir anda bir suç örgütünün içinde bulacaktır. Kötü adamların amacı yüksek teknolojili “San Fransokyo” kentini yerle bir etmektir. En yakın arkadaşı Baymax ‘ın yardımıyla Hiro, şehri kurtarmak için oluşturulan gönüllüler ordusuna katılır…

Laylaylom profile photo
Laylaylom
Fragmanına Youtube da gezinirken rastgelmiştim. O zaman daha vizyona bile girmemişti. Vizyona girer girmez izledim .Bence güzeldi :)
0
3 months ago
pinkcrow7 profile photo
pinkcrow7
Güzeldi...
0
10 months ago
arifcicek profile photo
arifcicek
Japon Avengers yorumları yapılmıştır ama harbiden öyle. Birde Baymax tam bir orjinal karakter olmuş. Film sadece onun üzerine bile olurmuş yani . Güzel filmdi.
0
11 months ago
.SimS. profile photo
.SimS.
çok iyi bir animasyon olmuş izlerken çok keyif aldım , sıkılmadan yer yer gülerek izledim , umarım 2. filmi gelir tawsiye ederim özellikle animasyon sewenler çok beğenecektir :)
4
12 months ago
digigirl profile photo
digigirl
Sadece çocuklara değil hatta belki daha çok yetişkinler için bir animasyon.Bazı anlarda animasyon olduğunu bile unutuyorsunuz.Konu gayet başarılı,disney yine yapmış.Afiş biraz yanıltıcı ağır,düşündürücü bir animasyon bekliyor insan fakat baya hızlı bir action ve akıcı bir film ile karşı karşıyayız.
3
1 year ago
gangrel profile photo
gangrel
Eğlendirdi farklı bir film değil ama eğlenceli izlenir.
0
1 year ago
mervyazc profile photo
mervyazc
''süper kahramanlar olmak için yola çıkmadık ama bazen hayat planladığın gibi gitmez''.Mükemmel bir animasyon.İçerdiği mesajlar hem çocuklar için hemde yetişkinler için çok önemli.Resmi olarak bir Marvel çizgi romanından uyarlanmış olan bu animasyonu hem Marvel hayranları, hem animasyon sevenler kesinlikle izlemeli :)Not: Film bittikten sonra koltuklarınızdan kalkmayın. Her Marvel filminde olduğu gibi bu filmin de sonunda ekstra bir sahne var, haberiniz olsun.
2
over 1 year ago
incrediblecolor profile photo
incrediblecolor
Son zamanlarda izlediğim en iyi animasyonlardan birisi.
0
over 1 year ago
seksen profile photo
seksen
Öncelikle şunu söylemek isterim ki; ergenliğin ve beraberinde getirdiği duygusal karmaşaların, tam da buna ihtiyacı olan yaş kesimine bu derece güzel anlatıldığı bir animasyon daha hatırlamıyorum. Duyguların, çoğu animasyonun haricinde gayet gerçekçilik temelli işlenişi, ve elbette karakterlerin gerek çizimleriyle gerek hikayeleriyle izleyiciyi kendilerine bağlaması, bu animasyonu gözümde bir basamak daha yukarı taşıyor. Bu 102 dakikanın içinde ayrıca ölümün kabullenilmesi ve umudun sürdürülmesi, yine duygu ve olay harmanı eşliğinde izleyiciye sunuluyor.
5
over 1 year ago
Senemini profile photo
Senemini
Hani bazi filmler vardir tekrar tekrar izlenir, bu oyle degildi acikcasi:) Ama bir kere izlenir ;) 7.0/10
0
over 1 year ago
rezo1903 profile photo
rezo1903
duygusal, eğlenceli,bilimsel... devamı gelir.
0
over 1 year ago
Meriadoc profile photo
Meriadoc
Filmi izlerken gözleri dolmayan bizden değildir!!1
0
over 1 year ago
emrebo profile photo
emrebo
Çok güzeldi tavsiye ederim.
0
over 1 year ago
hakan68 profile photo
hakan68
kesinlikle tavsiye ederim çok güzel bi animasyon olmuş
0
over 1 year ago
esarialtin profile photo
esarialtin
Biz laiklik tartışırken, insanlar sekülerliği öneriyorlar çocuklarına. Ne kadar güzel hayal gücü olan, yaratıcı insanların elinden çıkmış bir iş. Şiddet öğeleri içeriyor malesef ama hayatın neresinde şiddetten yalıtılıyoruz? Çok küçük çocuklar harici bence herkesin izleyebileceği başarılı bir film. Baymax inanılmaz komik bir karakter, Hiro tam bir yaratıcı lider ... Çocuklarımızın beynini ne kadar boş zırvalıklarla doldurduğumuzu hatırlattı biraz da bana... Bilime ihtiyacımız var, birbirimize sarılmaya, yaralarımızı beraber sarmaya... Kin nefret ve intikam zavallılar içindir diyor film... Seküler bir dünya da yaşamak çok mu büyük hayal bizler için ??? İçimden bir çocuk Belki diyor :D??????
1
almost 2 years ago
ozzalty profile photo
ozzalty
çok başarılı bir animasyon
1
almost 2 years ago
ENeMyPeAcE profile photo
ENeMyPeAcE
Dikkate aldığım yorumcular demişki yukarı baktan daha iyi diye... işin aslı yukarı bak ın tırnağı olamaz.. zaman kaybı
0
almost 2 years ago
SoulArt profile photo
SoulArt
Çok başarılı bir animasyon tavsiye ederim
2
almost 2 years ago
okandemirel profile photo
okandemirel
Trailer izledikten sonra filmde çok farklı olayların olacağını düşünmüştüm. Aksine bana daha klasik bi animasyon gibi geldi. Beklentim çok daha farklıydı wreck it ralph tarzında bir şey bekliyordum. Ya çok animasyon izlemekten ya da biraz büyümüş olmamdan kaynaklı ben pek beğenmedim. Zaman kaybı mıydı? Hayır, çerez niyetine izlenebilir
0
almost 2 years ago
duygu profile photo
duygu
Disney'den beklenen kalitede güzel bir animasyon. Seslendirme çok başarılı.
1
almost 2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Yılın The Lego Movie ile birlikte en güzel animasyon filmiydi hatta ondan daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bir animasyon filminde aradığım herşey vardı. Tüm animasyon severlere tavsiye ederim.
0
almost 2 years ago
yabann profile photo
yabann
Animasyon severler ekran başına :) güzel filmdi arkadaşlar tavsiye ederim . Animasyon filmlerden hoşlananlar için kaçırmamaları gereken bir film. Sinema yerine indirip evde izlenirse daha iyi :D orjinal sürüm ve altyazısı yeterli . İyi seyirler
3
almost 2 years ago

Who liked Big Hero 6

Who wishlisted Big Hero 6

Shelves that Include Big Hero 6

Interesting content shared about Big Hero 6

^ Back to Top