Bizim büyük çaresizligimiz (Our Grand Despair) (2011) poster

Bizim büyük çaresizligimiz (2011)
(Our Grand Despair)

Director
Country
Turkey
Runtime
102 minutes

Sekyazar profile photo
Sekyazar
Seyfi Teoman' ın mükemmel ötesi bir filmi. İki samimi arkadaşın sade hayatına darbe vuran güzel bir kız hayatlarındaki her şeyi değiştirir.
1
7 months ago
deryacengiz profile photo
deryacengiz
Çok çok sevdiğim, izlerken mutlu olduğum film. Kitabını da okumuş ve yine çok çok sevmiş biri olarak ikisinin arasında ayrım yapamayacağım, zaten Barış Bıçakçı kitabı yazmış sonra da filmi böyle olur diye Seyfi Teoman(huzur içinde yatsın) la birlikte senaryoyu yazmış gibi bir durum söz konusu.
2
7 months ago
otekiben profile photo
otekiben
başlarda yapay dialogları ve daldan dala atlayan sahneleri nedeniyle hafiften gıcık etse de ve filmin içine girmemi zorlaştırsa da itiraf sahnesinden sonra daha doğal daha içten bir hale büründü ve sevimli hale geldi. elemanların naifliği ve "fareler ve insanlar"a yer ayırması filmin en sevdiğim detaylarıydı. sonuç olarak, başıma bir şey gelmeyecekse, izlemek keyif verse de pek başarılı bulmadım.
0
1 year ago
potakal profile photo
potakal
oyunculuklar bilmem neden accayip kötü geldi bana. kitabını okuduktan hemen sonra izlediğimden ve kitabındaki o sıcak ender ve çetin ilişkisini gördükten sonra mı oldu, kitabını okumadan izleseydim daha mı çok severdim bilmiyorum ama şimdi hiç sevmedim oyunculukları, ondan eminim. onun dışında, filmin genel havası güzeldi. biraz durgun ve hafif iç karartıcı atmosferi yine kitapla uyumlu değildi (kitap kıpır kıpır, bahardı bana göre) ama farkın öylesi olur, güzeldir
1
over 1 year ago
GoodDaySunShine profile photo
GoodDaySunShine
Ankarada geçiyor film :)
1
2 years ago
BerfinBeyaz profile photo
BerfinBeyaz
iki arkadaş arasında fazlasıyla kuvvetli dostluğu ele almış çok tatlı bir film . aynı kadına aşık olan ve böyle güzel aşklarını paylaşan başka iki adam bulamazsınız sanırım :)
0
over 2 years ago

Who liked Bizim büyük çaresizligimiz

Who wishlisted Bizim büyük çaresizligimiz

Shelves that Include Bizim büyük çaresizligimiz

Interesting content shared about Bizim büyük çaresizligimiz

^ Back to Top