Black Mass (2015) poster

Black Mass (2015)

Director
Country
USA
Runtime
123 minutes
Blacklion Black Mass" adlı kitaptan uyarlanan bu filmde; Boston’daki rakip mafya ailesini çökertmek için FBI’a muhbirlik yapan ve en çok arananlar listesine girdikten sonra yıllarca yakalanamayan gangster Whitey Bulger’ın gerçek hikayesi anlatılmakta.

mtufan profile photo
mtufan
Bir suçluyu,kariyeri dışında hiçbir şeye önem vermeyen bir polisi izledim. Gayet sıradan bir film olmuş. Hareketin eksikliği gözüme battı. Fakat daha büyük bir sorun var. Kendimi ucuz dizi seyrediyorum gibi hissettim. Gerçek hikaye olması bile filmi sevdirmedi. Bu tarz çok film var neden bunu yapmışlar ki.
0
5 months ago
eskon profile photo
eskon
Müzikleri... Müzikleri bitirdi beni! Ne karanlık, ne buhranlı, ne 'alıp götüren' müziklerdi onlar öyle.
1
5 months ago
husevni profile photo
husevni
Oldukça ağır işleyen bi film ama oyuncular ve muzikler muhteşem
0
7 months ago
Sefa profile photo
Sefa
Öncelikle suç filmlerinde çok aksiyon beklemeyin. Bence film çok iyiydi. Yıl 70-80'ler o zamanın gangsterlerini yozlaşmış polislerini anlatan gerçek bir hikaye ben oldukça beğendim.
0
8 months ago
digigirl profile photo
digigirl
Muhteşem, bol malzemeli, kullan kullan bitmez,bu hayattan 10 senaryo çıkar dediğimiz bir GERÇEK HİKAYE ile karşı karşıyayız.Johnny deep hiç olmamış yani o ayık kafayla oynamamış bence çünkü Johnny bu kadar kötü olamaz.Makyaj felaket ötesi ,vasat bile diyemiyorum.İnandırıcılık sıfır.Bunları bilerek bile bu filmi izlemekten memnunum çünkü gerçek hayat hikayeleri çok ilgimi çekiyor yani siz de izleyin derim.Bir de festivallerde falan bu filmi baya gazlamışlar ,oscar falan gibi söylemler bile var.Sükut-u hayal !
2
9 months ago
deryacengiz profile photo
deryacengiz
Johnny Depp'in makyajı, botokslu alnı, rahatsız ediciydi fakat geneli beğendim. Çok daha efsane olabilirmiş maalesef.
1
10 months ago
eminuk profile photo
eminuk
Film ortalama düzeydeydi. Sadece Johnny Depp in tipini sevmedim. Saçı ve göz rengiyle fantastik bir tipi vardı. O yüzden hiç ciddiye alamadım kendisini. Başka bir oyuncu tercih edilebilirdi bence. Onun dışında izlenebilir.
0
10 months ago
ozlemckaya profile photo
ozlemckaya
Aksiyon çok yok ama ben beğendim. Johnny Depp hayranı olarak onu farklı rollerde mükemmel oyunculuğunu görmek için izledim. Ağır bir film. Ama güzeldi. İyi seyirler...
0
11 months ago
Sekyazar profile photo
Sekyazar
film o kadar da iyi değil bundan daha pek çok suç filmi var zaten filmde genelde suçlu psikolojisini ele alıyor pek bir aksiyon yok
0
1 year ago

Who liked Black Mass

Who wishlisted Black Mass

Shelves that Include Black Mass

Interesting content shared about Black Mass

^ Back to Top