Blackhat (2015) poster

Blackhat (2015)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
133 minutes
efefikri Blackhat – Hacker filmi aksiyon ve gerilim türünde son zamanın etkileyici filmlerinden biri. Filmimiz gişeye girdiğinden beri elde ettiği sağlam başarı ile şimdiden adından sıkça söz ettiriyor. Filmimizin başrolünde ise Thor , Rush ve Yenilmezler gibi filmlerden tanıdığınız son dönemin popüler ve yakışıklı oyuncusu Chris Hemsworth bulunuyor. Siber Suç evreni artık global bir savaşın eşiğindedir. Bu güç savaşının iki büyük devi olan Amerika ve Çin arasından tansiyonu son derece yüksek bir siber savaş patlak vermek üzeredir. İki ülkede bu savaş için en iyi siber saldırı ve savunma ajanlarını görevlendirirler ve sizi koltuğunuza çivileyecek olan aksiyon dolu dakikalar başlayacaktır artık. Son dönemin en başarılı aksiyonlarından birini vaad eden filmimiz sizi çok etkileyecek ve sevdiklerinize de tavsiye edeceğiniz türden kalitede olacak bir yapım.

phoebe profile photo
phoebe
zamanınızı hiç boşa harcamayın, hiç beğenmedim.
0
8 months ago
muratdnmz profile photo
muratdnmz
Kişi ve havada kalan sahnelere falan bi kaç yorum gelmişte daha iyisini izleyin bu kadarı kadar bile olan şu sene kaç film çıktı güzel film izleyin değecek.
0
8 months ago
digigirl profile photo
digigirl
Hacker;2015 in gişesi düşük olup aslında izlenmesi gereken filmler listesine girmiş fakat ben aynı fikirde değilim.Konu kesinlikle çok ilgi çekici fakat Filmde kesinlikle müzik kullanılmaması,her bir sahnenin birbirinden kopuk ve havada kalması,chrisin hacker olduğunu bize inandıramaması,fiziksel özellilklerinden değil sadece oyunculuğu çok kötü,senaryoda kötü; uzun ve anlamsız esler var,herşey havada kalmış anlayacağınız ve ben filmi bitiremedim ne yazık ki.Karaliste
3
11 months ago
deryacengiz profile photo
deryacengiz
Yani sarışın, mavi gözlü, boylu poslu (hadi kasları hapishanede yaptı diyelim) ve de sosyal olarak gayet normal bir insanın hacker olma olasılığı malesef yok. Baştan kaybeden filmlerden.
5
1 year ago
hexagon profile photo
hexagon
Filmde havada kalan sahneler var..fena değil yine de..
2
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Beklediğim seviyede değildi film ve çok yüksek şeyler de beklemiyordum açıkcası. Chris Hemsworth hatrına belki izlenebilir diyebileceğim bir film fakat bir kaç güzel sahne olsa da genel olarak sıkıldığımı itiraf etmeliyim 4/10
0
over 1 year ago
lambayapufde profile photo
lambayapufde
son donem de en fazla merakla bekledıgım fılmler arasında. sıber gucun ne kadar onemlı oldugunu anlatan guzel bır yapım..
1
almost 2 years ago

Who liked Blackhat

Who wishlisted Blackhat

Shelves that Include Blackhat

Interesting content shared about Blackhat

^ Back to Top