Blade (1998) poster

Blade (1998)

Country
USA
Runtime
120 minutes
cinemarty Filmde, vampirlere "kan kusturan" bir vampir olan Blade'in hünerlerini izleyeceğiz. Blade'in annesi, henüz Blade onun karnındayken vampirlerin acımasız saldırısı sonucunda katledilmiştir. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Blade, bilincini kazandığı günden itibaren kendisini vampirleri temizlemeye adamıştır. Henüz doğmamışken ucundan bulaştığı vampir saldırısı nedeniyle genlerinde onların özelliklerinden de bulunan Blade vampirler tarafından 'Gündüz Gezen' olarak isimlendirilmektedir. Blade'in kendileri için dev bir tehlike oluşturduğunu bilen vampirler de onu bir an önce avlamak istemektedirler.

lews profile photo
lews
98 yapımı bir filme göre aksiyonu tatmin edici ,blade karakterinin bad-ass liği yeter zaten izlemek için . Nerde o eski vampirler şimdikiler hep aşk meşk peşinde dedirten filmlerden:)
2
6 months ago
Brook profile photo
Brook
Zaten Marvel olması demek muhteşem olması demek benim için. Ama Marvel dışında düşünürsek de gayet başarılı ve güzel bir filmdi. Müzikleri çok iyiydi. İzlenmeli.
2
7 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Farklı bir vampir hikayesi. Hoş bir film. Müzikleri çok başarılı.
0
7 months ago
melihkk1 profile photo
melihkk1
Tek kelime ile mükemmel. Vampir filmleri içinde ilk 5 içindedir kendileri. O deri kıyafetler kullanılan silahlar dövüş ve aksiyon kendisini unutulmaz filmler arasına sokuyor
0
9 months ago
yabann profile photo
yabann
Aldığım ilk soundtrack albümü bu filme aitti .. Film müzikleri çok güzeldi o zamanlar için kaseti hiç çıkarmazdım walkmanimden :) Günümüzde müziklere , filmlere , dizilere ulaşım çok kolaylaştı bu sebeple çok çabuk tüketir olduk herşeyi . Wesley Snipes 'i bu filmle tanımıştım şimdi Cehennem Melekleri 3 filminde de rol aldı bilginize arkadaşlar .. iyi seyirler izlemeyen arkadaşlara .
5
2 years ago
BuseY. profile photo
BuseY.
süper bir aksiyon keza oyunculuklar da öyle
0
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Vampirler her geçen gün çoğalmaktadır ve insnlara saldırmaktadır. yine bir gün olağan saldırılarında hamile bir bayana saldırılar. saldırı sonucu kadın ölür ama çocuğu dünyaya gelir. yarı insan yarı vampir olan bu çocuk ilerde tüm vampirlere savaş açacak bir süper kahraman olacaktır.

Yarı insan olmasından olayı güneş ışığından etkilenmeyen blade tüm vampirlerin korkulu rüyası olacaktır.
0
over 2 years ago

Who liked Blade

Who wishlisted Blade

Shelves that Include Blade

Interesting content shared about Blade

^ Back to Top