Blade: Trinity (2004) poster

Blade: Trinity (2004)

Director
Country
USA
Runtime
113 minutes
Arcadia Uzun zamandır vampirlerle savaşan ve onları yok etmek için canını dişine takan Blade, başarılı bir vampir avcısıdır. Haliyle bu süre içerisinde kendine epeyce güçlü düşmanlar edinir ve bu güçlü vampirlerin kurduğu kimi tuzaklar neticesinde FBI'ın arananlar listesine girer. Vampirler artık hiç olmadıkları kadar güçlüdür ve FBI nedeniyle gece çalışamayan Blade, görevini yalnızca gündüz vakti yerine getirebilmektedir. Bunun sayesinde de daha önce karşılaşmadığı bir grup vampir avcısıyla tanışır. Bu esnada dünya kötülükle tanışmak üzeredir. Vampir avcılarının birleşip güçlendiğini duyan vampirler 'ilk' efendilerini hayata döndürüp ayaklanırlar. Bu ilk vampir ise ürkütücü 'Drakula'nın ta kendisidir. Şimdi bir hayli güçlü olan iki taraf arasında korkutucu bir savaş başlamak üzeredir. Marvel'ın Blade karakterinden esinlenerek oluşturulan Blade serisinin üçüncü ve son filmidir. Yönetmen koltuğunda ilk iki filmin senaryolarını yazan David S. Goyer bulunuyor.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Bilindik Blade dünyasının fantastik vampirlerine bir de Drakula eklenmiş. diğer filmlerden daha iyi yanları vardı görsel olarak özellikle her yıl baya gelişme katıyor :) Ama ben klasikçi olduğumdan ne günümüz yakışıklı güzel vampirleri ne de buradaki yaratık vampirleri beğendiğimi söyleyemem. Hele drakulayı hiç beğenmedim. Ben Bram Stoker'ın Drakula'sı gibi vampir seviyorum. Onun dışında kadro çok genişlemiş bu filmde onları görmek seyir zevkini arttırmış.
3
5 months ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Vampirlerin çabaları ile uyandırılan Dracula uyandırılma sebebinin Blade olduğunu öğrenir ve kendisini Dracula ile inanılmaz bir savaş içerisinde bulan Blade'e destek sözü veren ekiple birlikte iş başına koyulurlar ancak Dracula sıradan bir düşman olmadığını çok sürmeden belli eder.
1
over 2 years ago

Who liked Blade: Trinity

Who wishlisted Blade: Trinity

Shelves that Include Blade: Trinity

Interesting content shared about Blade: Trinity

^ Back to Top