Blindness (2008) poster

Blindness (2008)

Country
Canada
Runtime
121 minutes
yabann Herkesi kör eden bir salgınının hızla yayıldığı modern bir kentte salgından etkilenmeyen bir kadının öyküsünü anlatan filmin başrollerini Julianne Moore, Mark Ruffalo, Danny Glover, Gael García Bernal ve Sandra Oh paylaşıyor.

Philosophy profile photo
Philosophy
İnsan bir sabah güne gözlerimi böyle açarsam ne olur? diye düşünmeden edemiyor..
0
9 months ago
sabriayes profile photo
sabriayes
kitabını okusaydım dayanamayıp yarıda bırakırdım dediğim film. özellikle karantina sürecinde yaşananlar canımı sıktı. sıktı derken film kötü anlamında diil, olaylar canımı sıktı.. film izlerken içinde buluyorum kendimi.. yapılan edilen bana yapılmış gibi düşünmeye baslıyorum. ama siz öyle yapmayın, oldugu gibi izleyin olayları. yoksa mantıksız bulucanız cok sey cıkar önünüze.
3
over 1 year ago
elfoztmr profile photo
elfoztmr
Jose Saramago'nun bu eserini okurken çok etkilenmiştim ve bu süreçte hayatımda karşılaştığım körlük üzerine tesadüfler de şaşırtıcıydı,bir süre hiç aklımdan çıkmadı.Görsellik için izlenebilir iyi bir uyarlama fakat yine de yeterli değildi.İlk olarak kitabını okuyup hayal gücünüzün sınırlarını gördükten sonra izlemenizi tavsiye ederim.
7
over 1 year ago
yabann profile photo
yabann
Nobel ödüllü yazar Jose Saramago nun aynı adlı eserinden uyarlanan film , kitaba göre sönük kalmış. Farklı konusu ve özgün senaryosu için izlenebilir. Kitapseverler için kitabı tavsiye ederim filmden ziyade .
0
over 2 years ago

Who liked Blindness

Who wishlisted Blindness

Shelves that Include Blindness

Interesting content shared about Blindness

^ Back to Top