Bommarillu (2006) poster

Bommarillu (2006)

Tags
Drama, Romance
Director
Country
India
Runtime
170 minutes
gamciklc Evin tek oğlu olan Siddu bu durumdan bıkmıştır. Çünkü hayatında olan biten her şey babasının kontrolü altındadır. Zengin babası giyeceği tişörtten saçının traşına kadar her konuda Siddu adına karar verir. En nihayetinde uygun gördükleri bir kızlada oğlunun nişanını yapar. Kafayı yemek üzere olan Siddu evde ne kadar uslu çocuk imajı çizse de gerçekte geceleri içip babasına küfreden, onun emrinde çalışmamak, kendi işini kurabilmek için bankaya kredi başvuruları yapan biridir. hayatında iki şeye kendisi karar vermek ister: işi ve eşi. elini çabuk tutmazsa babası onu hem evlendirecek hem de işin başına geçirecek ve kuklası yapacaktır. Tüm bu gerilimlerin içinde Siddu Hasini'yle tanışır. Hasini babasıyla yaşayan, son derece rahat, başına buyruk ve nerdeyse herkesle arkadaş olan saf bir kızdır. Siddu'nun ailesi oğullarıyla ilgili gerçekleri Hasini'den dolayı bir bir öğrenirken bu şok ailenin içindeki terslikleri de gün yüzüne çıkarır.

Aaisha profile photo
Aaisha
bu siddharthla ikinci tanışmam.ilki sarıya boyaydı çok güzeldi.bu da öyle hiç sıkılmadım.gelecek filmlerine hayırlısı :)
2
over 1 year ago
gamciklc profile photo
gamciklc
Sıkılmadan izleyeçeğiniz komik,eğlenceli,aşk dolu bir film. izlemyi hep ertlemiştim ama izleyince hata yaptığımı farkettim :)
0
2 years ago

Who liked Bommarillu

Who wishlisted Bommarillu

Shelves that Include Bommarillu

Interesting content shared about Bommarillu

^ Back to Top