Burnt (2015) poster

Burnt (2015)

Director
Country
USA
Runtime
101 minutes
EsraG. Adam Jones , kariyerini uyuşturucu ve kaprisli tavırlarıyla mahvetmiş çok usta bir şeftir. Hareketleri ve uyuşturucu bağımlılıkları restoranını kaybedip dibe vurmasına yol açar. 3. Michelin yıldızını almak için Londra'ya kararlı ve temiz bir şekilde döner.

eminuk profile photo
eminuk
Fena değildi sanki. İzlerken sıkılmadım, gereksiz sahnelerle (ufak aşk sahneleri dışında) karşılaşmadım. Ha etkileyici, akılda kalan da bir şey yok. Öyle başladı bitti, vakit geçti. Beklentisiz izleyebilirsiniz.
3
2 months ago
melihkk1 profile photo
melihkk1
Bradley Cooper bir metot oyuncusu olduğunu gene kanıtlamıştır. Rolde hiç sırıtamadan 40 yıllık şef gibi oynamış. Ayrıca mutfak sahnelerinde ki yüksek tansiyon seyirciye iyi nakledilmiş. Sizde ordaki o gergin ve tempolu ortamın içinde buluyorsunuz kendinizi. Güzel vakit geçirmek için izleyin derim.
1
4 months ago
Sefa profile photo
Sefa
Müzikleri çok güzeldi. Keyif verici çerezlik bir film. Bradley'e takıntılı şef rolü çok yakışmış.
0
7 months ago
.SimS. profile photo
.SimS.
beklentimi yüksek tuttuğumdan dolayı mı bilmem pek umduğumu bulmadığım bir film oldu , oyunculuklar falan iyiydi ama lezzetli bir film değildi akıcı sürükleyici değildi , orta halli rafıma bir numaradan giriş yaptı ;)
2
8 months ago
yahsiii07 profile photo
yahsiii07
Beklenti yüksekti, olmadı.. Gereğinden fazla abartılmış, klişelere boğulmuş, çok pismekten ziyade çiğ kalmış bir film. Etiketi gibi çerezlik..
4
9 months ago
Yesilelmyra profile photo
Yesilelmyra
Bradley Cooper için katlandım gibi oldu, nerde ne zaman sürükleyici bir hal almaya başlar diye beklerken hiç olmadı öyle bir şey :(
3
9 months ago
Rumm profile photo
Rumm
Bradley Cooper oyunculuğu diye bir gerçek var bunu tekrar anlıyorsunuz filmde
2
9 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Hoş bir film. Film olarak çok bir şey vermedi aslında aam keyifle izlettiriyor yine de lezzetli sahnelerin bolluğuyla da iştah kabartıyor. 6,5/10
1
9 months ago
mels profile photo
mels
Ne kadar lezzetli bir filmdi bu böyle! İzlerken bir dakika bile sıkılmadım. Bradley yine konuşturmuş oyunculuğunu. Tam olması gerektiği gibi bir film olmuş. Harikaydı.
"İntikam soğuk yenen bir yemektir" sözünün hakkını vermiş. :D
1
9 months ago
gizemgunes profile photo
gizemgunes
İzlemesi keyifliydi fakat çok tatmin olamadım. Şef filmlerini sevenlerden biri olarak yine de öneririm :)
0
10 months ago
UNALILK profile photo
UNALILK
Güzel keyifli bir filmdi. Mutfak savaşlarını her daim sevmişimdir.Burada da gayet güzel vurgulanmış. Yemekler, sunum, mekanların sadeliği ve mutfak muhteşemdi. Oyuncular harika, yemekler güzel sadece diğer yemek ile ilgili filmlerde yemeklere duygularını da katarlar, bir püf noktaları vardır falan sanki bu filmde bunlar eksik kalmış. Yine de bu film izlenir...
7
10 months ago
muratdnmz profile photo
muratdnmz
Gereksiz.
0
10 months ago
mervyazc profile photo
mervyazc
Çok lezzetli bir fimdi ama karnımı doyurmadı :) oyuncular,oyunculuklar çok iyi özellikle öfkeli bradley'i çok sevdim. bradley ve daniel gibi iki mükemmel oyuncuyu birlikte görmek beni mutlu etti.böyle bir konu ancak böyle anlatılabilirdi.not:filmi izlemek isteyenler kesinilkle tok karnına izlesin :)
6
10 months ago
digigirl profile photo
digigirl
Bir Michelin yıldızlı aşçı olmak zor! Acayip enerjisi yüksek, yer yer bradley nin yaptığı hataları ile yüzleştiği,kendini sorguladığı, kesinlikle izlenmesi gerekli keyifli bir filmdi.Bu arada Uma Thurman ne kadar da yaşlanmış
6
10 months ago
burcst profile photo
burcst
Ah Bradley Ah! :) Serseri rollerin adamı..bir insan bu kadar mı oğlan çocuğu suratlı,bu kadar mı mavi gözlü, bu kadar mı muzip,tatlı ve karizmatik olur..Fransızca konuşmak bir insana bu kadar mı yakışır..Filme gelirsek, gelebilirsek :) Bradley Cooper filmleri beni hiçbir zaman yanıltmadı, bu da şahane bir film olmuş.O yemeklerin sunumundaki güzellik insanı hipnotize ediyor resmen.Yemeklerin kokusunu almaya başlıyorsunuz bir süre sonra.Güzel yemekleri seven bir insan olarak beni fazlasıyla mutlu etti gördüklerim (Bradley dahil).Ama aç karnına izlememenizi tavsiye ederim.Film sadece güzel yemekler, onları yapan yakışıklı Bradley ve diğer birkaç insandan mı oluşuyor, tabii ki hayır.Çok güzel bir konu örgüsü ve aslında güzel de bir mesajı var..Hırslarınız uğruna sevdiklerinizi kaybetmeyi göze almayın ki sevgiyle her şey mümkün hale gelsin..Mutlaka izleyin
16
10 months ago
starch profile photo
starch
Bir Bradley, nasıl hem bu kadar yakışıklı, karizmatik, ve hem de manyak derecede iyi oyuncu olabilir...Aksiyon yüklü bir film. Yemekler hiç bana göre değildi..
6
10 months ago
EsraG. profile photo
EsraG.
Güzel vakit geçirmelik bir film. Yemek konulu filmlerde genelde bir Michelin yıldızı teması vardır bunda da var. Ama 1 saat 40 dakika da bir an bile sıkılmadım. Filmin her yerinden ünlü bir oyuncu çıkıyor. Ayrıca yemek konulu bir filmde yemekler gerçekten ön planda. Bu da filmin artılarından.
9
10 months ago

Who liked Burnt

Who wishlisted Burnt

Shelves that Include Burnt

Interesting content shared about Burnt

^ Back to Top