By the Sea (2015) poster

By the Sea (2015)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
122 minutes
Ricky.McFloyd Emily Dickinson'ın aynı adlı şiirinden ilham alan filmde Brad Pitt Amerikalı bir yazarı (Roland), Angelina Jolie ise dansçıyı (Vanessa) canlandırıyor. 1970'lerin Fransa kırsalında geçen hikaye, romantik drama tadında bir öyküyü anlatıyor. Zaman ilerledikçe çiftin birbirine duyguları ve anlayışları değişiyor.Filmin senaryosunu yazan ve yönetmenliğini de üstlenen Anjelina Jolie, 'By the Sea' için şunları söylüyor: "Bu filmin 1970'lerde geçmesinin tek sebebi renklerin cezbediciliği değil; aynı zamanda modern hayatın bütün çılgınlıklarından uzak olması... Karakterler sadece duygularına yoğunlaşıyor ve kendi içlerinde bir yolculuğa çıkıyor."Filmin çekimleri 8 Eylül'de Malta'da başladı. Kasımın ortasına kadar devam edecek. 2015 yılı içinde vizyona girmesi planlanıyor

deryacengiz profile photo
deryacengiz
Rüya gibi bir mekan ve zamanda geçiyor ama sıkıyor zamanla.
0
3 months ago
KlaketKafa profile photo
KlaketKafa
Benim seçimim olduğu için arkadaşlarımdan azar işittiğim film :( Aslında film gayet güzel başlamıştı, merak uyandırıyordu. Fakat gizemin sebebini öğrendiğimde " Hey c'moon! " olduğum film. Mekan,kostümler, renkler hoştu ancak yine de filmden çıktığımda bunalmış ve depresif hissetmiştim.
3
10 months ago
burcst profile photo
burcst
Müzikleri ve sahil kasabasının görüntüleri harikaydı ama çok sevdiğim bu çiftten daha dolu,anlamlı ve güzel bir film beklerdim.Çok yetersiz,vasat bir film olmuş.Kolay kolay eksi vermem ama izlerken çok sıkıldım.Angelina,Brad ve Melanie gibi süper oyuncuların olması bile filmi izlenebilir kılmıyor.
4
10 months ago

Who liked By the Sea

Who wishlisted By the Sea

Shelves that Include By the Sea

Interesting content shared about By the Sea

^ Back to Top