Caché (2005) poster

Caché (2005)

Tags
Director
Country
France
Runtime
117 minutes
shieldmaiden Karısıyla birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat süren Georges, bir televizyon kanalında çalışmaktadır. Bu sıradan yaşamı bir gün kim tarafından gönderildiği belli olmayan bir paketle kabusa dönmek üzeredir. Ardı arkası kesilmeyen bu paketler zamanla daha da gizemli hale gelmeye başlar, Georges'u geçmişiyle yüzleşmek zorunda bırakırlar.

uysalherif profile photo
uysalherif
Utancın filmidir bu. 21. yüzyılda çekilmiş en etkili filmlerdendir. Biraz eşeleyince karşılaşılan şeyler mide bulandırır. Kaseti yollayan belli değildir, çünkü mevzu kaseti yollayan değildir, hayat basit bir polisiyeden ibaret değil ama eğer ki kaseti kimin yolladığını merak ediyorsanız cevabım tabi ki Haneke olacaktır. Veya geçmiş aşındırmıştır ailenin kapısını.
2
1 year ago
eminuk profile photo
eminuk
Her sahnesi merak uyandıran, sürekli bir şey olacak hissi veren bir film. Resmen seyirciyle top gibi oynuyor. Adam su içerken acaba boğazına su kaçıp ölecek mi, uyurken biri bogazlayacak mi diye düşünmektep rahatlayamiyorsunuz film boyunca. Her zaman söylediğim gibi hareket bekleyen izlemesin.
4
over 1 year ago
SoulArt profile photo
SoulArt
eee yani??
1
over 1 year ago
eskon profile photo
eskon
ilginç ve şiddetli gelişmelere hazır olun
0
almost 2 years ago
cinemarty profile photo
cinemarty
Festivalde kapanış filmi olarak izlemiştim. Her şey çok durağan gidiyordu ve bir o kadar da sıradandı, ta ki salondaki herkese çığlık attıran o sahneye kadar. Anladım ki artık o andan sonra seyircinin ipleri Haneke'nin ellerindeydi :)
9
2 years ago

Who liked Caché

Who wishlisted Caché

Shelves that Include Caché

Interesting content shared about Caché

^ Back to Top