Cake (2014) poster

Cake (2014)

Tags
Drama
Director
Country
USA
Runtime
102 minutes

deryacengiz profile photo
deryacengiz
Yürek burkan cinsten.
0
1 year ago
xavalon profile photo
xavalon
Jennifer Aniston romantik komediden çıkıp, dram oyunculuğuna başladığı, Sam Worthington'nun bu filme hiç gitmediği, tam olarak filmin sonunda "eee ne yani?" dediğim bir film olmuş.Yani özetlersem, bibersiz ve domatessiz menemen olmuş. Yerseniz!
1
over 1 year ago
ginger profile photo
ginger
Belki film için sadece fena değil denebilir ancak Jennifer Aniston'un yaşadığı fiziksel ve ruhsal acıları seyirciye aktarımı olaganüstüydü. Yıllardır kendisine haksızlık ettiğimi hissettirdi.
1
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Yavan ve sıkıcı buldum diyebilirim filmi. Zaten Aniston için indirmiştim, oyunculuğu başarılıydı fakat filmden pek birşey alamadım. 5,5/10
0
almost 2 years ago
Ovuzo profile photo
Ovuzo
Jennifer Aniston'un star personasını normalde her filminde bir parça görüyorduk ve bunu garip bulmuyorduk zira o Amerika'nın sevgilisi oyunculuğu sitcom tarzına yatkın ismi idi Lakin Cake ile birkaç basamak yukarı çıkıp iyi de oyuncu olup onu izliyormuşuz hissini unutturabileceğini cümle aleme gösterdi. Sandra Bullock, Reese Witherspoon ve benzerlerinin ardından Oscar sırası Aniston'a da gelecek. Bunlar henüz ısınma turları.
1
almost 2 years ago

Who liked Cake

Who wishlisted Cake

Shelves that Include Cake

Interesting content shared about Cake

^ Back to Top